Viimati ajakohastatud: 11/05/2022

Ettevõtlusega alustamine

Kui soovite luua uue äriühingu või laiendada oma tegevust teise ELi riiki (Antud juhul 27 ELi liikmesriiki), peate kursis olema seal kohaldatavate eeskirjade ja asjakohase riikliku kontaktpunktigaAva välislingina .

Leidke erinevates ELi liikmesriikides üles õige koht ettevõtlusega alustamiseks:

Kas küsimused on seotud konkreetse riigiga?

Mida saate teha?

ELi kodanikuna on teil õigus

Nõuded

Nõuded on riigiti erinevad. Siiski julgustab EL kõiki riike täitma teatavaid eesmärke, et aidata luua uusi äriühinguid, muu hulgas:

Rahastamine ja toetus

Idufirmade jaoks on olemas erinevad ELi vahendid. Selleks et teada saada, milline vastab teie vajadustele, külastage veebisaiti Startup Europe Club en ja otsige rahastamisvõimalusi en .

Samuti saate kasutada platvormi Startup Europe Partnership en , et saada abi oma äriühingu laiendamiseks ja arendamiseks. 

Kui soovite oma äriprojekti nähtavust suurendada, siis võite selle registreerida Euroopa investeerimisprojektide portaalis. Selle kaudu saate ühendust võtta võimalike rahvusvaheliste investoritega.

Vaadake ka:

Vaadake ka

Vajate nõuandeteenistuse abi?

Võtke ühendust spetsiaalse nõuandeteenistusega

Ühtsed kontaktpunktid

Riiklik teave ettevõtluse laiendamise kohta mõnes teises ELi riigis.

Kohalik ettevõtlustugi

Teil on küsimusi seoses piiriülese ettevõtlusega, nt teise ELi riiki eksportimise või sinna oma ettevõtte laiendamisega? Sellisel juhul saab Euroopa ettevõtlusvõrgustik teile anda tasuta nõuandeid.

Täiendavad abiteenused

Jaga lehekülge: