Pēdējā pārbaude: 26/04/2019

Uzņēmējdarbības sākšana

Apvienotās Karalistes lēmums par LES 50. panta piemērošanu: Vairāk informācijas

Ja gribat izveidot jaunu uzņēmumu vai izvērst sava jau esošā uzņēmuma darbību arī citā ES valstī, jums ir jāzina, kādi noteikumi ir spēkā attiecīgajā valstī un kā sazināties ar kompetento valsts kontaktpunktu.

Atrodiet kontaktpunktus, kas palīdzēs sākt biznesu dažādās ES valstīs:

Izvēlieties valsti

* Valstu varas iestādes vēl nav sniegušas informaciju

Ko varat darīt

Jums kā ES pilsonim ir tiesības:

Prasības

Nosacījumi dažādās valstīs ir atšķirīgi. Tomēr ES mudina visas dalībvalstis sasniegt šādus mērķus, palīdzot dibināt jaunus uzņēmumus:

Finansējums un atbalsts

Jaunuzņēmumiem pieejama palīdzība no dažādiem ES fondiem. Lai uzzinātu, kurš atbilst jūsu vajadzībām, apmeklējiet " Startup Europe Cluben" un meklējiet iespējas saņemt finansējumuen.

Varat izmantot arī platformu " Startup Europe Partnershipen", kas var jums palīdzēt paplašināt un attīstīt uzņēmējdarbību. 

Ja gribat panākt, lai par jūsu uzņēmējdarbības projektu uzzina plašāks cilvēku loks, varat to reģistrēt Eiropas Investīciju projektu portālā. Šajā portālā varat nodibināt sakarus ar potenciāliem ārzemju investoriem.

Skatiet arī:

Jums vajadzīgs atbalsts no palīdzības dienesta?

Sazinieties ar specializētiem palīdzības dienestiem

Vienotie kontaktpunkti

Nacionālā informācija par jūsu uzņēmējdarbības izvēršanu citā ES valstī

Vietējs atbalsts uzņēmumiem - Vai jums ir jautājumi par uzņēmuma pārrobežu darbību, piemēram, eksportu uz citu ES valsti vai darbības paplašināšanu tajā? Ja ir, varat saņemt bezmaksas padomu no Eiropas Biznesa atbalsta tīkla.

Kopīgot šo lapu: