Pēdējā pārbaude: 30/01/2019

Preču zīmes

Apvienotās Karalistes lēmums par LES 50. panta piemērošanu: Vairāk informācijas

Ja vien ratificētā izstāšanās līgumā nebūs noteikts cits datums vai Eiropadome, vienojoties ar Apvienoto Karalisti, nelems par divu gadu sarunu perioda pagarināšanu, visi ES tiesību akti Apvienotajai Karalistei vairs nebūs saistoši no 2019. gada 30. marta. Vairāk par juridiskajām sekām attiecībā uz uzņēmumiem:

Ko aizsargā preču zīme

Reģistrējot preču zīmes, iegūstat ekskluzīvas tiesības attiecībā uz atšķirības zīmēm — tādām kā nosaukumi, logotipi, krāsas, attēli, raksti, formas, iepakojumi vai skaņas —, kas raksturo jūsu produktus un atšķir tos no citām precēm vai pakalpojumiem.

Cik ilgi varat aizsargāt savu preču zīmi?

Vairumā valstu preču zīmes aizsardzība ilgst 10 gadus no attiecīgās preču zīmes pieteikuma iesniegšanas dienas. Varat atjaunot šo aizsardzību uz papildu 10 gadiem tik reizes, cik vien vēlaties. Kā preču zīmes turētājs varat pārdot savu zīmi kādam citam vai ar preču zīmes licences līguma palīdzību sniegt izmantojuma atļauju.

Kā reģistrēt preču zīmi

Jums vajadzīgs atbalsts no palīdzības dienesta?

Sazinieties ar specializētiem palīdzības dienestiem

Sazinieties ar vietējo uzņēmējdarbības atbalsta partneri

Vietējs atbalsts uzņēmumiem - Vai jums ir jautājumi par uzņēmuma pārrobežu darbību, piemēram, eksportu uz citu ES valsti vai darbības paplašināšanu tajā? Ja ir, varat saņemt bezmaksas padomu no Eiropas Biznesa atbalsta tīkla.

Kopīgot šo lapu: