Vietnes rīki

Valodu atlasītājs

ES karogs

Navigācijas ceļš

Izvēlne

Atjaunināts : 12/04/2017

Eiro lietošana

Eiro

Varat izmantot eiro 19 ES dalībvalstīs: Austrijā, Beļģijā, Francijā, Grieķijā, Igaunijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Maltā, Nīderlandē, Portugālē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā un Vācijā. Lasiet vēl par eiro English , valstīm, kurās to lieto, un maiņas kursiem English .

Visas banknotes un monētas varat izmantot visās ES dalībvalstīs, kuras ir pārgājušas uz eiro, kā arī daudzās to aizjūras teritorijās, piemēram, Azoru salās, Kanāriju salās, Seutā un Meliljā, Francijas Gviānā, Gvadelupā, Madeirā, Martinikā, Majoti, Reinjonā, Senbartelmī un Senpjērā, un Mikelonā.

Andora, Monako, Sanmarīno un Vatikāns, vienojoties ar ES, ir pieņēmušas eiro kā savu valsts valūtu. Vairākas valstis un teritorijas faktiski izmanto eiro kā savu valūtu, piemēram, Kosova un Melnkalne.

Naudas pārvedumi un maksājumi ar karti

Mēs principā, dodoties tālākā ceļā, cenšamies neņemt līdzi lielas skaidras naudasEnglish summas. Lai segtu ikdienas izdevumus mūsu ceļojumu laikā, parasti paļaujamies uz mūsu kredītkartēm un debetkartēm. Ja maksājumus veicat eiro un ES teritorijā, no jums iekasētajai maksai nevajadzētu pārsniegt to, kāda tiek iekasēta par jebkuru attiecīgās valsts robežās veiktu tādas pašas vērtības elektronisku maksājumuEnglish eiro.

Šie noteikumi attiecas arī uz eiro darījumiem (piem., starp eiro kontiem) valstīs, kuras neietilpst eirozonā, un maksājumiem Zviedrijas kronās un Rumānijas lejās.

Vēl par noteikumiem, kas regulē pārrobežu maksājumus eiroEnglish

ES tiesību akti
Sabiedriskās apspriešanas
    Jums vajadzīgs atbalsts no palīdzības dienesta?
    Vaicājiet, un mēs dosim padomu.