Pēdējā pārbaude: 30/01/2019

Patenti

Apvienotās Karalistes lēmums par LES 50. panta piemērošanu: Vairāk informācijas

Ja vien ratificētā izstāšanās līgumā nebūs noteikts cits datums vai Eiropadome, vienojoties ar Apvienoto Karalisti, nelems par divu gadu sarunu perioda pagarināšanu, visi ES tiesību akti Apvienotajai Karalistei vairs nebūs saistoši no 2019. gada 30. marta. Vairāk par juridiskajām sekām attiecībā uz uzņēmumiem:

Jūsu tiesības

Reģistrējot patentu, iegūstat ekskluzīvas tiesības uz savu izgudrojumu noteiktā periodā, kurš parasti ir 20 gadi. Trešās personas nevar izgatavot, izmantot, piedāvāt pārdošanā, pārdot vai importēt kādu produktu vai procesu, kura pamatā ir jūsu patentēts izgudrojums. Jūs varat dot trešai personai pagaidu atļauju izmantot jūsu izgudrojumu, noslēdzot ar šo personu patenta licences līgumu vai tai pārdodot savu patentu. Pēc termiņa beigām patentu nevar atjaunot.

Ko aizsargā patents

Patents ļauj aizsargāt tehniskus izgudrojumus, proti, jaunus produktus vai pakalpojumus, kas ir radošas darbības rezultāts un kam ir rūpniecisks pielietojums.

Ja vēlaties uzzināt, vai kāds jūsu izgudrojumam līdzīgs izgudrojums jau ir patentēts, skatiet Eiropas Patentu birojamfrdeen bieži uzdotos jautājumus par patentu meklēšanudefren un datubāzi "Espacenet"defren .

Kā reģistrēt patentu

Izvēlieties valsti

* Valstu varas iestādes vēl nav sniegušas informaciju

Saistītās tēmas

Jums vajadzīgs atbalsts no palīdzības dienesta?

Sazinieties ar specializētiem palīdzības dienestiem

Sazinieties ar vietējo uzņēmējdarbības atbalsta partneri

Vietējs atbalsts uzņēmumiem - Vai jums ir jautājumi par uzņēmuma pārrobežu darbību, piemēram, eksportu uz citu ES valsti vai darbības paplašināšanu tajā? Ja ir, varat saņemt bezmaksas padomu no Eiropas Biznesa atbalsta tīkla.

Kopīgot šo lapu: