Paskutinį kartą tikrinta 2019-01-30

Patentai

Jungtinės Karalystės sprendimas pasinaudoti Europos Sąjungos sutarties 50 straipsniu: Daugiau informacijos

Jūsų teisės

Įregistravus patentą, tam tikram laikui – paprastai 20 metų – įgyjamos išskirtinės teisės į savo išradimą. Niekas kitas negali gaminti išrastų patentuotų produktų, jų naudoti, jais prekiauti, parduoti ar importuoti arba to paties atlikti su išrastu patentuotu procesu. Sudarius patento licencijos susitarimą galima suteikti kitiems asmenims leidimą laikinai naudotis išradimu, patentą kitiems asmenims taip pat galima parduoti. Pasibaigus patento galiojimo laikotarpiui, jo pratęsti nebegalima.

Kas apsaugoma patentais?

Patentais galima apsaugoti savo technologinius išradimus – naujus produktus arba paslaugas, grindžiamus naujais išradimais ir naudojamus pramonės reikmėms.

Jei norite sužinoti, ar kas nors panašaus į jūsų išradimą jau užpatentuota, susipažinkite su Europos patentų biurofrdeen patentų paieškos DUKdefren ir pasitikrinkite „Espacenet" duomenų bazėjedefren .

Kaip įregistruoti patentą?

Pasirinkite šalį

* Nacionalinės institucijos dar nepateikė informacijos

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Susisiekite su paramos verslui vietos punktu partneriu

Paramos verslui vietos punktas - Turite klausimų dėl verslo veiklos užsienyje, pavyzdžiui, eksporto arba verslo plėtros kitoje ES šalyje? Jei taip, Europos įmonių tinklas gali duoti nemokamų patarimų.

Pasidalyti šiuo puslapiu: