Paslaugų priemonės

Kalbų juosta

ES vėliava

Naršymo kelias

Meniu

Paskutinį kartą tikrinta 2018-03-05

Bagažo apribojimai

Rankinis ir registruotas bagažas

Kai ruošiatės skristi iš ES šalies oro uosto, dėdamiesi daiktus ir sėsdami į lėktuvą nepamirškite tam tikrų saugumo reikalavimų.

  • SkysčiųEnglish , kuriuos nešatės į lėktuvo saloną, pavyzdžiui, aerozolių, gėrimų, dantų pastos, kosmetinio kremo arba gelio, indeliai turi būti sudėti į permatomą plastikinį maišelį. Skysčio iš viso galima turėti ne daugiau kaip 1 litrą, o viename indelyje gali būti ne daugiau kaip 100 ml. Didesni nei 100 ml skysčio indai turi būti dedami į registruotą bagažą. Tūrio apribojimai netaikomi vaistams ir kūdikių maistui.
  • Neapmuitintus skysčius, įsigytus bet kuriame oro uoste arba iš oro transporto bendrovės, galima neštis kaip rankinį bagažą, jei prekė ir kasos čekis lieka užklijuoti sandariame specialiame maišelyje (su raudonu pakraščiu), į kurį jie įpakuojami perkant. Šio maišelio negalima atidaryti iki atvykimo į paskirties vietą. Tačiau saugumą užtikrinantys pareigūnai gali atidaryti maišelį ir butelius atlikdami patikrinimą. Jei taip atsitiktų, o jums kitame oro uoste reikėtų persėsti į kitą lėktuvą, pasakykite tai saugumą užtikrinančiam pareigūnui, kad skysčiai galėtų būti iš naujo supakuoti naujame saugumo maišelyje.
  • Į saloną negalima neštis ir jokių aštrių daiktų, kurie galėtų būti naudojami kaip ginklai, pavyzdžiui, tokių kasdieniame gyvenime naudojamų daiktų, kaip tam tikro dydžio kamščiatraukiai, peiliai ir žirklės. Tokie daiktai turėtų būti dedami į registruotą bagažą.
  • Leidžiamą rankinio bagažo dydį ir skaičių nustato oro transporto bendrovės, taigi prieš kelionę peržiūrėkite jų informaciją apie tai.
  • Lėktuvu draudžiama vežti sprogius ir degius daiktus, pavyzdžiui, fejerverkus, aerozolinius purškiamuosius dažus, ir kitas degias bei toksines medžiagas, pavyzdžiui, rūgštis. Jų negalima vežtis nei rankiniame, nei registruotame bagaže.
  • Į lėktuvą neleidžiama įnešti jokių ginklų.

Draudžiamų daiktųEnglish jūsų rankiniame ir registruotame bagaže taisyklės.

Prieš kelionę peržiūrėkite draudžiamų daiktų sąrašą oro uosto, iš kurio skrisite, interneto svetainėje arba paprašykite tokio sąrašo savo oro transporto bendrovę.

Siekiant užtikrinti saugumą visi daiktai skenuojami arba kitaip tikrinami prieš leidžiant juos įnešti į oro uosto saugumo zonas.

Viešosios konsultacijos
    Pagalbos tarnybos
    Pagalba ir patarimai