Paskutinį kartą tikrinta 2021-02-19

Geografinės nuorodos

Paveikė „Brexit’as“?

Jei jūsų produktas yra konkrečios geografinės kilmės ir reputacijos, t. y. jam iš esmės priskirtina tam tikra kokybė ar kitos produkto savybės, jį galima apsaugoti geografine nuoroda (GN).

Geografinėmis nuorodomis apsaugomi:

Geografinės nuorodos apsaugos suteikiamos teisės

Geografinėmis nuorodomis jūsų produktai apsaugomi nuo registruoto pavadinimo netinkamo naudojimo arba imitavimo ir vartotojams užtikrinama, kad tokio produkto kilmė yra tikra. Šiomis taisyklėmis užtikrinama, kad jūs ir visi gamintojai atitinkamoje geografinėje vietovėje turėtų kolektyvines teises į produktą, jeigu įvykdomi tam tikri reikalavimai.

Kokybės sistemos

Pagal ES kokybės sistemas apsaugomi produktų, kurių kokybė arba savybės neatsiejamos nuo geografinės kilmėsen, pavadinimai. Tai:

Daugiau informacijos apie ES kokybės sistemasen.

Susipažinkite su produktų pavadinimų sąrašuen, kuriame pateikiami pavadinimai, kuriems prašoma suteikti arba jau suteikta SKVN, SGN arba GN.

Kaip prašyti geografinės nuorodos apsaugos?

Susipažinkite, kaip įregistruoti savo produkto pavadinimąen ES kokybės sistemoje.

Susijusios temos

Viešosios konsultacijos

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Europos INT pagalbos tarnybaAtidaryti kaip išorės nuorodą

Nemokamos konsultacijos ir mokymas ES bendrai finansuojamų projektų arba tarptautinių verslo sandorių intelektinės nuosavybės valdymo klausimais.

Paramos verslui vietos punktas

Turite klausimų dėl verslo veiklos užsienyje , pavyzdžiui, eksporto arba verslo plėtros kitoje ES šalyje? Jei taip, Europos įmonių tinklas gali duoti nemokamų patarimų.

Daugiau pagalbos paslaugų

Pasidalyti šiuo puslapiu: