Paskutinį kartą tikrinta 2022-05-11

Įmonės steigimas

Jei norite kitoje ES šalyje (Šiuo atveju bet kuri iš 27 ES valstybių narių) įsteigti naują įmonę arba išplėsti verslą, jums reikia žinoti toje konkrečioje šalyje galiojančias įmonių steigimo taisykles ir atitinkamą nacionalinį kontaktinį centrą<label id="yeb_label_open_external_link" language="lt">Atidaryti kaip išorės nuorodą</label> .

Raskite tinkamą vietą verslui pradėti įvairiose ES šalyse:

Turite klausimų apie konkrečią šalį?

Ką galite padaryti?

ES piliečiai turi teisę:

Reikalavimai

Įvairiose šalyse taikomi skirtingi reikalavimai. Tačiau ES ragina visas šalis siekti tam tikrų tikslų padedant steigti naujas bendroves, t. y. kad:

Finansavimas ir parama

Pradedančiosioms įmonėms siūloma naudotis įvairiais ES finansavimo šaltiniais. Kad sužinotumėte, kuris jums tinka, apsilankykite portale „Startup Europe Club" en ir ieškokite informacijos apie finansavimo galimybes.

Taip pat galite naudotis platforma „Startup Europe Partnership" en ir gauti pagalbos savo verslo plėtrai ir vystymui. 

Jei norite, kad jūsų verslo projektas būtų labiau matomas, galite jį užregistruoti Europos investicinių projektų portale. Portalas taip pat suteikia galimybę susisiekti su galimais tarptautiniais investuotojais.

Dar žr.

Taip pat žr.

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Kontaktiniai centrai

Kaip plėtoti verslą kitoje ES šalyje. Šalių teikiama informacija.

Paramos verslui vietos punktas

Turite klausimų dėl verslo veiklos užsienyje, pavyzdžiui, eksporto arba verslo plėtros kitoje ES šalyje? Jei taip, Europos įmonių tinklas &nbsp;gali duoti nemokamų patarimų.

Daugiau pagalbos paslaugų

Pasidalyti šiuo puslapiu: