Informacija verslui
Paskutinį kartą tikrinta 2019-12-02

Studijos užsienyje ir galimybės gauti stipendiją

Paveikė „Brexit’as“?

Studijos užsienyje pagal programą Erasmus+

Jei esate studentas, turite galimybę pagal programą "Erasmus+" dalį laiko studijuoti užsienyje arba atlikti stažuotę užsienio bendrovėje.

Jei jus domina galimybė dalį studijų laiko mokytis užsienyje, pirmiausia turėtumėte kreiptis į savo universitetą

Kai vykstate studijuoti į užsienį pagal programą „Erasmus+":

Studijų užsienyje laikotarpio pripažinimas

Jūsų universitetas privalo pripažinti mokymosi užsienyje laikotarpį kaip jūsų universitetinio išsilavinimo dalį, jei baigėte studijų programą, dėl kurios susitarėte prieš išvykdami pagal mainų programą.

Jungtinio mokslo laipsnio programos

Pagal programą „Erasmus Mundus" galite įstoti į antrosios pakopos studijų programą, kurią drauge siūlo skirtingose ES šalyse, o kai kuriais atvejais net ir už Europos ribų esantys universitetai. Ši programa suteikia galimybę studijuoti arba atlikti mokslinį darbą bent dviejose šalyse ir įgyti jungtinį, dvigubą arba dauginį mokslo laipsnį. Pagal „Erasmus Mundus" stipendijos skiriamos studentams iš Europos ir viso pasaulio šalių.

Susidomėjote? Susipažinkite su „Erasmus Mundus" magistrantūrosen programomis. Apsilankykite jus dominančių jungtinio laipsnio magistrantūros studijų interneto svetainėje ir sužinokite apie stojimo reikalavimus ir paraiškų teikimo tvarkaraštį.

Partnerystės ryšiai už ES ribų

„Erasmus Mundus" stipendijomis gali būti remiami ir partnerystės ryšiai su įvairių pasaulio šalių bei regionų universitetais.

Dėl šios partnerystės Europos studentams skiriamos stipendijos studijoms ES nepriklausančiose šalyse, o studentams iš ES nepriklausančių šalių - studijoms ES universitetuose. Sužinokite daugiau apie partnerystės programasen, pagal kurias siūlomos stipendijos jūsų šalies piliečiams. Partnerystei skirtoje svetainėje rasite daugiau informacijos apie siūlomus mokomuosius dalykus, stojimo reikalavimus ir paraiškų teikimo tvarkaraštį.

Apsilankykite savo universiteto tarptautinių ryšių skyriuje

Galbūt jūsų universitetas dalyvauja kitose tarptautinėse mainų programose. Daugiau apie „Erasmus+" ir kitas mainų galimybes galite sužinoti savo universiteto tarptautinių ryšių skyriuje.

DUK.

Reikia daugiau informacijos apie taisykles konkrečioje šalyje?

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Pasidalyti šiuo puslapiu: