Paskutinį kartą tikrinta 2022-05-30

Savanoriška veikla. Nuo ko pradėti?

Europos solidarumo korpusas

Jei jums 18–30 metų, su Europos solidarumo korpusu galite savanoriauti kaip individualus asmuo arba komandos narys savo šalyje arba užsienyje. Europos solidarumo korpusas siūlo daugybę savanoriškos veiklos galimybių įvairiose srityse – nuo skaitmeninių technologijų iki sveikatos, aplinkos ir daugelyje kitų. Jei jums 18–35 metai, taip pat galite savanoriauti korpuso projektuose humanitarinės pagalbos srityje. 

Kaip rasti savanoriškos veiklos projektą su Europos solidarumo korpusu

Užsiregistruokite į Europos solidarumo korpusą užpildydami registracijos formą internete ir nurodykite pageidaujamas veiklos sritis. Užsiregistravus, su jumis gali susisiekti organizacijos, kurių projektai atitinka jūsų profilį. Užsiregistravę taip pat galite aktyviai patys ieškoti galimybių akredituotų organizacijų Solidarumo korpuso duomenų bazėje arba pasiteirauti savo šalies nacionalinėje agentūroje.

Daugiau informacijos apie savanorišką veiklą su Europos solidarumo korpusu, esamas paramos paslaugas, taip pat visus praktinius veiksmus nuo registracijos iki jūsų dalyvavimo savanoriškoje veikloje pažymėjimo išdavimo en .

Sužinokite apie kitas savanoriškos veiklos programas ES šalyse.

Pasirinkite šalį

 

DUK.

ES teisės aktai

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Pasidalyti šiuo puslapiu: