Paskutinį kartą tikrinta 2022-06-23

Prekių ir paslaugų pardavimas

ES vidaus rinkoje prekėms leidžiama judėti laisvai, jeigu jos atitinka tinkamus standartus. Sužinokite, kokių ES reikalavimų reikia laikytis dėl jūsų parduodamų produktų ir kada reikia pranešti apie savo prekių judėjimą.

Priklausomai nuo to, kokias paslaugas ir kiek laiko teikiate, gali būti, kad galėsite teikti paslaugas kitoje ES šalyje, neįsteigę joje bendrovės ar filialo. Sužinokite, kada tai galima padaryti, kokių sektorių ir kokių rūšių prekybos atvejais.

Galioja konkrečios taisyklės, kurių reikia laikytis parduodant galutiniam vartotojui, su kuriuo nesusitinkama akis į akį (jei vykdomos tam tikros sąlygos). Pavyzdžiui, informacija turėtų būti pateikiama aiškiai ir raštu, o jūsų klientai gali atsisakyti sutarties per 14 dienų be jokių baudų ir nenurodę jokios priežasties.

Prekiaujant kelionės paslaugų paketais ir susijusių kelionės paslaugų rinkiniais, reikia laikytis tam tikrų ES taisyklių, pavyzdžiui, kai parduodamos dviejų ar daugiau skirtingų rūšių tos pačios kelionės paslaugos, užsakomos viena sutartimi su vienu paslaugų teikėju, arba, jeigu parduodama kelionės paslauga ir tuomet padedama parduoti kitą tos pačios kelionės paslaugą.

Pasinaudokite ES priemone, kad sužinotumėte, kokiomis siuntinių pristatymo į kitas ES šalis paslaugomis galite naudotis ir kiek jos kainuoja. Sužinokite, kokią informaciją ir atnaujintus duomenis siuntinių pristatymo į užsienį ir šalies viduje bendrovės turi teikti nacionalinėms reglamentavimo institucijoms.

Duomenų bazėje „Access2Markets" rasite viską, ką reikia žinoti apie eksportą iš ES ir importą į ES. Kiekvienos ES šalies ir daugiau kaip 120 eksporto rinkų visame pasaulyje paieška pagal produkto pavadinimą arba suderintos sistemos (SS) kodą pagal tarifus; mokesčius, muitinės procedūras, kilmės taisykles, prekybos kliūtis, produktų reikalavimus ir statistiką.

Pasidalyti šiuo puslapiu: