Paskutinį kartą tikrinta 2019-04-26

Geležinkelių darbuotojai

Jungtinės Karalystės sprendimas pasinaudoti Europos Sąjungos sutarties 50 straipsniu: Daugiau informacijos

Nuo 2019 m. kovo 30 d. Jungtinei Karalystei nustos galioti visa ES teisė, nebent ratifikuotame susitarime dėl išstojimo būtų nustatyta kita data arba Europos Vadovų Taryba ir JK vieningai nuspręstų pratęsti dvejų metų derybų laikotarpį. Daugiau informacijos apie teisinius padarinius įmonėms:

Kasdienis poilsis

Turite užtikrinti, kad jūsų darbuotojai kiekvieną 24 val. laikotarpį bent 12 val. iš eilės galėtų ilsėtis namie. Kiekvieną 7 dienų laikotarpį kasdienio poilsio namie laiką vieną kartą galima sutrumpinti iki ne trumpesnio kaip 9 val. laikotarpio. Jei tai darote, skirtumą tarp sutrumpinto poilsio laiko ir 12 val. turite pridėti prie kito kasdienio poilsio namie laikotarpio.

Minimalus darbuotojų kasdienio poilsio ne namie laikas yra 8 val. iš eilės 24 val. laikotarpiu, o po jo turi būti kasdienis poilsis namie.

Traukinių mašinistų vairavimo trukmė ir pertraukos

Traukinio mašinisto pamaina tarp dviejų kasdienio poilsio laikotarpių negali trukti ilgiau kaip 9 val. dienos metu ir 8 val. naktį. Mašinistų vairavimo laikas dviejų savaičių laikotarpiu negali viršyti 80 val.

Traukinių mašinistams pertraukos turi būti suteikiamos atsižvelgiant į jų darbo laiką:

Jei yra antras mašinistas, reikia laikytis nacionalinių taisyklių, kuriomis reglamentuojamos pertraukos.

Kitų traukinio brigados narių pertraukos

Kitiems ilgiau kaip 6 val. dirbantiems darbuotojams būtina užtikrinti bent 30  min. pertrauką.

Savaitinis poilsis

Darbdavys privalo užtikrinti, kad jo darbuotojams kiekvieną septynių dienų laikotarpį būtų suteikiamas ne trumpesnis nei 24 valandų nepertraukiamas savaitinis poilsis ir 12 kasdienio poilsio valandų. Darbuotojams kasmet turi būti suteikiami 104 dvidešimt keturių valandų trukmės poilsio laikotarpiai, įskaitant 52 dvidešimt keturių valandų trukmės savaitinio poilsio laikotarpius, iš jų

Susijusios temos

ES teisės aktai

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Susisiekite su paramos verslui vietos punktu partneriu

Paramos verslui vietos punktas - Turite klausimų dėl verslo veiklos užsienyje, pavyzdžiui, eksporto arba verslo plėtros kitoje ES šalyje? Jei taip, Europos įmonių tinklas gali duoti nemokamų patarimų.

Pasidalyti šiuo puslapiu: