Paskutinį kartą tikrinta 2022-04-02

Šeimos narių, kurie nėra ES piliečiai, teisė nuolat (ilgiau kaip 5 metus) gyventi kitoje šalyje

Einant į pabaigą penktiems nepertraukiamo ir teisėto gyvenimo šalyje metams jūsų šeimos nariai, kurie nėra ES piliečiai, turėtų paprašyti leidimo nuolat gyventi ES šalyje, kurioje gyvenate jūs, kortelės.

Ši kortelė dažnai išduodama nemokamai (arba už tą pačią kainą kaip tapatybės kortelės tos šalies piliečiams). Ji turėtų galioti 10 metų ir yra automatiškai pratęsiama nekeliant jokių sąlygų ar reikalavimų.

Jos prašydamas jūsų šeimos narys, kuris nėra ES pilietis, privalo pateikti įrodymą, kad jis teisėtai gyveno šalyje 5 metus, pavyzdžiui, galiojančią leidimo gyventi šalyje kortelę, išduotą prieš 5 metus.

Jei jums kyla sunkumų gauti leidimo nuolat gyventi šalyje korteles savo šeimos nariams, kurie nėra ES piliečiai, galite kreiptis į mūsų pagalbos tarnybas.

Įspėjimas

Net jei jūsų šeimos narys, kuris nėra ES pilietis, turi leidimo nuolat gyventi šalyje kortelę, jam vis tiek gali reikėti vizos, kad galėtų keliauti ES. Sužinokite daugiau apie šeimos nariams, kurie nėra ES piliečiai, reikalingus kelionės dokumentus.

DUK.

ES teisės aktai

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Pasidalyti šiuo puslapiu: