Paskutinį kartą tikrinta 2022-06-01

Verslo skaitmenizacija

Kurdami savo įmonės interneto svetainę, turite nuspręsti, ar, be bendrosios informacijos interneto svetainės, kursite ir internetinę parduotuvę.

Jei ketinate kurti internetinę parduotuvę, galite:

Bet kuriuo atveju verta atsižvelgti į tam tikrus dalykus, kad galėtumėte savo klientams pasiūlyti skaidrią ir vartotojui patogią patirtį.

Jei pasirinksite naudoti trečiosios šalies platformą, t. y. bet kokią išorėje jums arba jūsų pagrindinės svetainės paslaugų teikėjui sukurtą programinę įrangą, atsižvelkite į keletą papildomų dalykų.

Jei pasirinksite sukurti internetinę parduotuvę patys, užtikrinkite, kad ji atitiktų taisykles.

Visais atvejais būkite pasiruošę apsaugoti savo interneto svetainę nuo įvairiausių grėsmių, tokių kaip duomenų vagystė, kurios galiausiai galėtų paveikti jūsų įmonę.

Kai užbaigsite pardavimo internetu procesą, nepamirškite taip pat atsižvelgti į savo įsipareigojimus, susijusius su pristatymu, užsakymų vykdymu ir bet kokio tipo klientų aptarnavimu.

Vykdant skaitmenizaciją taip pat labai svarbu internete reklamuoti savo įmonę. Laikykitės konkrečių taisyklių, susijusių su verslo praktika internete, kad jūsų reklamavimo pastangos būtų sąžiningos ir skaidrios klientų atžvilgiu. 

Pasidalyti šiuo puslapiu: