Paskutinį kartą tikrinta 2022-07-06

Privatumas internete

Savo svetainėje galite naudoti skirtingų rūšių slapukus. Priklausomai nuo slapuko paskirties, jums gali reikėti gauti išankstinį naudotojų sutikimą.

Slapukai, kuriems nereikia gauti sutikimo

Toliau pateikiami keli atvejai, kai sutikimo gauti nereikia.

Slapukai, kuriems reikia gauti sutikimą

Norint naudoti tam tikrus slapukus duomenims rinkti, būtina iš pradžių gauti naudotojų sutikimą. Tai reiškia, kad slapukai negali būti įjungti pirmą kartą atidarius svetainę. Slapukus galima įjungti ir jais surinktą informaciją naudoti tik gavus naudotojo sutikimą.

Toliau pateikiami keli atvejai, kai sutikimą gauti būtina.

Numatytoji slapukų paskirtis

Jeigu naudojate slapukus, kuriems reikia sutikimo, jūsų interneto svetainėje naršantiems asmenims turite suteikti aiškią ir išsamią informaciją apie toje svetainėje naudojamus slapukus ir jų paskirtį. Naudotojams turėtų būti suteikta galimybė duoti konkretų sutikimą, priklausomai nuo įvairių rūšių slapukų, dėl kurių naudojimo jie sutinka, paskirties, pavyzdžiui, jie turėtų turėti galimybę atskirai sutikti su sekimo slapukų naudojimu.

Sutikimo atšaukimas

Privalote užtikrinti, kad jūsų naudotojai slapukų galėtų atsisakyti lygiai taip pat lengvai, kaip ir sutikdami dėl jų naudojimo. Jeigu naudotojas nusprendžia atšaukti savo sutikimą, jūs vis tiek turite suteikti jam tam tikras minimalias paslaugas, pavyzdžiui, jam gali būti prieinama bent dalis jūsų svetainės turinio.

DUK. Duomenų apsauga ir privatumas interneteAtidaryti kaip išorės nuorodą

ES teisės aktai

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

Turite klausimų dėl verslo veiklos užsienyje, pavyzdžiui, eksporto arba verslo plėtros kitoje ES šalyje? Jei taip, Enterprise Europe Network gali duoti nemokamų patarimų.

Leškoti tinkamos pagalbos taip pat galite naudodamiesi pagalbos paslaugos ieškikliu.

Pasidalyti šiuo puslapiu: