Pēdējā pārbaude: 29/04/2019

Tīmekļa vietņu domēni

Apvienotās Karalistes lēmums par LES 50. panta piemērošanu: Vairāk informācijas

Ja vien ratificētā izstāšanās līgumā nebūs noteikts cits datums vai Eiropadome, vienojoties ar Apvienoto Karalisti, nelems par divu gadu sarunu perioda pagarināšanu, visi ES tiesību akti Apvienotajai Karalistei vairs nebūs saistoši no 2019. gada 30. marta. Vairāk par juridiskajām sekām attiecībā uz uzņēmumiem:

Ja jums pieder uzņēmums un jūs vēlaties, lai klientiem būtu vieglāk internetā atrast informāciju par jūsu uzņēmumu, varat izveidot tīmekļa vietni.

Katrai tīmekļa vietnei ir tās unikālā IP (interneta protokola) adrese, kas izteikta kā ciparu virkne, piemēram, 136.173.60.59 vai 91.194.202.11.

Līdz ar to jūs noteikti gribēsiet, lai domēna nosaukums būtu lietotājam draudzīgs, viegli izlasāms un atmiņā paliekošs, kā, piemēram, "europarl.europa.eu" vai "consilium.europa.eu".

Domēna nosaukums būs saistīts ar IP adresi; tādējādi, ierakstot pārlūkprogrammā adresi "europarl.europa.eu", jūs novirzīs uz IP adresi 136.173.60.59.

Kad reģistrējat domēna nosaukumu, jūs iegūstat tiesības lietot šo domēna nosaukumu. Reģistrācija nepiedāvā nekādu īpašu aizsardzību intelektuālā īpašuma jomā. Tomēr gadījumos, kad domēna nosaukums ir līdzīgs preču zīmes nosaukumam, tas varētu radīt IP pārkāpumus.

Kā reģistrēt domēna nosaukumu?

Ja nosaukums, kuru vēlaties piešķirt savai vietnei, ir pieejams, domēna nosaukumu varat reģistrēt akreditētā reģistrā, kas jums piedāvās jums vēlamo augšējā līmeņa domēna paplašinājumu. Ir pieejami visdažādākie domēna nosaukuma paplašinājumi, tai skaitā konkrētai valstij piederīgi un vispārīgi.

Atkarībā no tā, kāda veida paplašinājumu būsit izvēlējušies, var atšķirties atbilstības kritēriji vai lietošanas noteikumi. Kad būsit izvēlējušies domēna nosaukumu un augstākā līmeņa paplašinājumu, būs jāsamaksā reģistrācijas nodeva. Maksājamā summa, ir atkarīga no

Jums vajadzīgs atbalsts no palīdzības dienesta?

Sazinieties ar specializētiem palīdzības dienestiem

Sazinieties ar vietējo uzņēmējdarbības atbalsta partneri

Vietējs atbalsts uzņēmumiem - Vai jums ir jautājumi par uzņēmuma pārrobežu darbību, piemēram, eksportu uz citu ES valsti vai darbības paplašināšanu tajā? Ja ir, varat saņemt bezmaksas padomu no Eiropas Biznesa atbalsta tīkla.

Kopīgot šo lapu: