Pēdējā pārbaude: 01/06/2022

Pārdošana tiešsaistē no trešo personu platformām

Lai izveidotu savu tiešsaistes uzņēmumu, var arī izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot trešo personu platformas, kas ir jums vai jūsu galvenajam vietnes nodrošinātājam ārēji izstrādāta programmatūra. Alternatīva ir produktu saraksta izvietošana plaši pazīstamās interneta tirdzniecības vietās. Neaizmirstiet, ka daži no jūsu pamatpienākumiem vietnes darbībā paliek spēkā, ja izvēlaties šo iespēju.

E-komercijas trešo personu platformas

E-komercijas platforma ir programmatūra vai lietotne, kas jūsu uzņēmumam ļaus pārdot preces un pakalpojumus tiešsaistē, palīdzot jums pārvaldīt savu vietni un citas darbības, kā tirgvedību, pārdošanu un loģistiku. Lūk, dažas lietas, kas jāņem vērā, izvēloties tādu risinājumu:

Tirdzniecības platformas

Ja trešās personas e-komercijas platformas izmantošana jums ir par grūtu vai ja vēlaties izvērsties vēl kādā tirdzniecības kanālā, apsveriet iespēju pārdošanai izmantot interneta tirdzniecības vietu. Tirdzniecības vietas ir e-komercijas vietņu veids, kas savieno pārdevējus ar pircējiem un bezsaistē ievēro tradicionālo universālveikala modeli. Visus darījumus tirdzniecības vietā pārvalda tās operators, un jūs varat izmantot šo kanālu saziņai klientiem, kurus interesē jūsu produkti vai pakalpojumi. Dažas no tiešsaistes tirdzniecības vietu piedāvātajām priekšrocībām: 

Platformu un uzņēmumu regula (P2B)

Eiropas Komisija ir ieviesusi jaunus noteikumus, kas tiešsaistes platformās uzlabo pārredzamību un taisnīgumu. Šie noteikumi attiecas uz pienākumiem, kas ir tiešsaistes starpniecības un meklētājprogrammu pakalpojumu sniedzējiem (arī e-komerciju, sabiedriskajiem medijiem, tiešsaistes lietotņu izplatīšanu un sadarbīgām tirdzniecības vietām), kuri darbojas kā vārti uzņēmumu piekļuvei tirgiem un patērētājiem.

Jaunā Platformu un uzņēmumu regula piedāvā risinājumus problēmām, ar kurām saskaras uzņēmumi, kas savā darbā izmanto platformas, piemēram:

Tiešsaistes platformu ekonomikas novērošanas centrs en tika izveidots tiešsaistes platformu ekonomikas attīstības un P2B regulas īstenošanas uzraudzībai.

ES tiesību akti

Jums vajadzīgs atbalsts no palīdzības dienesta?

Sazinieties ar specializētiem palīdzības dienestiem

Vai jums ir jautājumi par uzņēmuma pārrobežu darbību, piemēram, eksportu uz citu ES valsti vai darbības paplašināšanu tajā? Ja ir, varat saņemt bezmaksas padomu no Enterprise Europe Network.

Jūs varat arī izmantot palīdzības dienestu meklētāju, lai atrastu jums vajadzīgo palīdzību.

Kopīgot šo lapu: