Viimati ajakohastatud: 23/05/2022

Vabatahtlik tegevus – Kust alustada?

Euroopa solidaarsuskorpus

Kui oled 18–30aastane, võid osaleda vabatahtlikus tegevuses kas üksikisikuna või osana Euroopa solidaarsuskorpuse meeskonnast kas oma koduriigis või välismaal. Euroopa solidaarsuskorpus pakub palju vabatahtliku tegevuse võimalusi mitmesugustes valdkondades alates digitehnoloogiast kuni tervise, keskkonna ja paljude muude valdkondadeni. Samuti saad vabatahtlikuna osaleda solidaarsuskorpuse humanitaarabiprojektides, kui oled 18–35aastane. 

Kuidas leida Euroopa solidaarsuskorpuse vabatahtliku tegevuse projekt?

Registreeru Euroopa solidaarsuskorpuses veebis ning märgi, milliseid valdkondi eelistad. Pärast registreerimist saavad sinuga ühendust võtta organisatsioonid, kellel on sinu profiilile sobivaid projekte. Kui oled registreerunud, võid võimalusi ka ise solidaarsuskorpuse akrediteeritud organisatsioonide andmebaasist otsida või küsida teavet oma riigi riikliku büroo käest.

Lisateave vabatahtliku tegevuse kohta Euroopa solidaarsuskorpuses, olemasolevad tugiteenused ja kõik praktilised sammud alates registreerimisest kuni vabatahtlikus tegevuses osalemise tunnistuse en loomiseni.

Tutvu teiste vabatahtliku tegevuse kavadega ELi riikides.

Kas küsimused on seotud konkreetse riigiga?

 

KKK

Vajate nõuandeteenistuse abi?

Võtke ühendust spetsiaalse nõuandeteenistusega

Jaga lehekülge: