Paslaugų priemonės

Kalbų juosta

ES vėliava

Naršymo kelias

Meniu

Atnaujinta 2017-04-25

DUK. Skrydžių sauga ir lėktuvų keleivių saugumas

 • Nesu tikra, kurie kosmetikos gaminiai laikomi skysčiais. Ar apskritai į lėktuvo saloną galima pasiimti kosmetikos gaminių?

  TAIP – jei gaminio indo talpa ne didesnė kaip 100 ml. Jei talpa didesnė, gaminiai turi būti dedami į registruoto bagažo skyrių. Atminkite, kad kremai ir geliai laikomi skysčiais.

 • Ketinu vykti iš Kanados į Londoną su penkių mėnesių sūnumi.  Ar galiu su savimi iš Kanados vežtis kūdikių maisto, ar jis bus atimtas įvažiuojant į šalį?

  Galite įsivežti tam tikrą kiekį kūdikių maisto, jei prieš atidarant jis neturi būti atšaldytas, jei tai tiesiogiai vartotojui parduodami supakuoti bei įmonės prekės ženklu pažymėti maisto produktai ir jei nepažeista pakuotė, nebent produktai tuo metu yra vartojami.

 • Kas keturias valandas turiu išgerti skystų vaistų.  Ar galiu jų vežtis lėktuvo salone skrisdamas iš Atėnų į Londoną?  Ar turiu juos sudėti į permatomą maišelį?

  Taip.   Didesnius negu 100 ml būtiniausių vaistų kiekius vežtis leidžiama, bet tik tuo atveju, jeigu šie vaistai turi būti vartojami kelionės metu. Jūsų gali būti pareikalauta įrodyti jų tikrumą.

 • Ketinu vykti iš Lisabonos į Briuselį su šešių mėnesių kūdikiu.  Skrydžio metu turėsiu jį pamaitinti iš buteliuko ir jam reikės daugiau nei 100 ml pieno.  Ar galiu jo pasiimti į lėktuvą?

  Taip, didesnius negu 100 ml kūdikių maisto ir pieno kiekius vežtis leidžiama, bet tik tuo atveju, jeigu šie produktai turi būti vartojami kelionės metu. Jūsų gali būti pareikalauta įrodyti jų tikrumą.   Buteliukas turėtų būti įdėtas į atskirą permatomą maišelį, kurį atidarius vėl būtų galima sandariai uždaryti. Jis turi būti atskirai parodytas keleivių saugumo patikros zonoje.

 

Žr. pagrindinę informaciją šia tema
Oro uostų ir oro vežėjų saugumas
Pagalbos tarnybos
Pagalba ir patarimai