Paskutinį kartą tikrinta 2019-04-26

Darbas ne visą darbo laiką

Jungtinės Karalystės sprendimas pasinaudoti Europos Sąjungos sutarties 50 straipsniu: Daugiau informacijos

Nuo 2019 m. kovo 30 d. Jungtinei Karalystei nustos galioti visa ES teisė, nebent ratifikuotame susitarime dėl išstojimo būtų nustatyta kita data arba Europos Vadovų Taryba ir JK vieningai nuspręstų pratęsti dvejų metų derybų laikotarpį. Daugiau informacijos apie teisinius padarinius įmonėms:

Vienodos darbo sąlygos

Turite savo ne visą darbo laiką dirbantiems darbuotojams pasiūlyti tokias pačias darbo sąlygas kaip ir visą darbo laiką dirbantiems darbuotojams, įskaitant užmokestį, atostogas, įspėjimo laikotarpius ir kitas teises bei garantijas, susijusias su jų darbu.

Darbo tvarkos keitimas

Kai tik galima, turėtumėte bandyti patenkinti savo darbuotojų prašymus, jei jie norėtų keisti savo darbo grafiką, pavyzdžiui:

Negalite atleisti darbuotojo, jei jis atsisakytų užuot dirbęs ne visą darbo laiką dirbti visą darbo laiką ir atvirkščiai.

Susijusios temos

ES teisės aktai

Pagalbos tarnybos

Specializuotos pagalbos tarnybos

EURES konsultantai

EURES konsultantai gali suteikti jums informacijos apie darbo sąlygas, padėti atlikti įdarbinimo procedūras jūsų šalyje arba gretimame užsienio šalies regione.

Paramos verslui vietos punktas - Turite klausimų dėl verslo veiklos užsienyje, pavyzdžiui, eksporto arba verslo plėtros kitoje ES šalyje? Jei taip, Europos įmonių tinklas gali duoti nemokamų patarimų.

Pasidalyti šiuo puslapiu: