Bieži uzdotie jautājumi - Piekļuve tiešsaistes saturam ārvalstīs

ES noteikumi par piekļuvi tiešsaistes saturam attiecas uz periodiem, kad iedzīvotāji ārzemēs uzturas īslaicīgi, piemēram, ir tur devušies atvaļinājumā vai komandējumā. Līdz ar to jūsu gadījumā (jūs katru dienu braucat šurpu turpu no vienas ES valsts uz citu) jums, atrodoties Vācijā, būs pieejams tas pats saturs, kas esot mājās Francijā.

Ja dzīvojat kādā no ES dalībvalstīm, nepastāv ierobežojumi tam, cik drīkstat piekļūt tiešsaistes saturam ārzemēs. Tomēr tad, ja plānojat pārcelties uz citu ES valsti uz ilgāku laiku, jums pie sava pakalpojumu sniedzēja vajadzētu noskaidrot, tieši kādi noteikumi attiecas uz jūsu piekļuvi tiešsaistes saturam.
. Ja saturu tiešsaistē nodrošina par velti, piemēram, ar bezmaksas lietotnes palīdzību, Zviedrijas raidorganizācijai nav pienākuma saturu darīt pieejamu arī ārpus Zviedrijas.

Savukārt tad, ja par tiešsaistes saturu maksājat (piemēram, straumējat mūziku vai video), jums vienmēr ir jābūt iespējai šim saturam piekļūt citās ES valstīs. Tomēr bezmaksas satura nodrošinātājs (piemēram, sabiedriska raidorganizācija) var izvēlēties, vai ļaut jums piekļūt saturam, kad esat ārpus savas valsts.
. ES noteikumi attiecas uz jūsu piekļuvi jūsu valsts tiešsaistes saturam laikā, kad ceļojat. Piemēram, ja runa ir par futbola spēļu tiešraides lietotni, Spānijas abonents, kas devies atpūtas braucienā uz Igauniju, varētu ar tās palīdzību skatīties mačus, jo viņš savā valstī maksā par šīs lietotnes abonementu. Tā kā jūs esat Igaunijas iedzīvotājs, pakalpojuma sniedzējam nav pienākuma savu saturu darīt pieejamu jums.

Skatīt galveno informāciju par šo tematu

ES tiesību akti

Pēdējā pārbaude: 09/06/2022
Kopīgot šo lapu