Ostatnio sprawdzono: 01/06/2022

Cyfryzacja w Twojej firmie

Tworząc stronę internetową dla swojej firmy, musisz zdecydować, czy oprócz ogólnej strony informacyjnej chcesz również otworzyć sklep internetowy.

Jeśli planujesz stworzyć sklep internetowy, możesz:

W obu przypadkach musisz pamiętać o kilku kwestiach, jeśli chcesz zapewnić swoim klientom przejrzyste i przyjazne dla użytkownika doświadczenie.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z platformy zewnętrznej, oferującej oprogramowanie opracowane nie przez Ciebie ani nie przez firmę zajmującą się Twoją stroną internetową, musisz rozważyć pewne dodatkowe aspekty.

Jeśli zdecydujesz się samodzielnie stworzyć sklep internetowy, upewnij się, że postępujesz zgodnie z przepisami i regulacjami.

W każdym przypadku musisz pamiętać o zabezpieczeniu swojej strony internetowej przed wszelkimi zagrożeniami, które mogą ostatecznie wpłynąć na działalność Twojej firmy, takimi jak kradzież danych.

Pamiętaj, aby po dokonaniu sprzedaży online spełnić również wszelkie obowiązki związane z dostawą, realizacją i obsługą klienta.

Kolejnym ważnym elementem cyfrowego biznesu jest promowanie firmy w internecie. Pamiętaj o przestrzeganiu szczególnych przepisów dotyczących praktyk biznesowych w internecie, aby Twoje działania promocyjne były uczciwe i przejrzyste dla Twoich klientów. 

Udostępnij tę stronę: