Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti
Svinam Eiropu! - Romas Līguma 50. gadadienaIzlaist valodas izvēles joslu (īsinājumtaustiņš=2) 01/02/2008
EUROPA > 50. gadadiena > Ziņas un mediji > Raksts

Izlases komandas "Eiropa XI" oficiālā prezentācija

Izlases komandas "Eiropa XI" oficiālā prezentācija
No kreisās uz labo: Mišels Platinī, UEFA priekšsēdētājs, Žozē Manuels Barrozu, Eiropas Komisijas priekšsēdētājs, sers Bobijs Čarltons, kluba "Manchester United" direktors, un Marčello Lippi, bijušais Itālijas izlases treneris

12/03/07

Eiropas labāko futbolistu izlases, kura tiksies ar "Manchester United", sastāvs visbeidzot ir paziņots. Šā iecienītā sporta veida līdzjutēji var priecāties, ka maču tiešraidē būs iespējams noskatīties kā visā Eiropā, tā arī citur pasaulē.

Pēc vairākām saspringtu gaidu pilnām nedēļām tādi vārdi kā Olivers Kāns, Ikers Kasiljas, Paolo Maldīni, Marko Materaci, Fabio Grosso, Florents Malouda, Luišs Migels, Dženarro Gatuzo, Andrea Pirlo, Ronaldo, Alessandro Mančīni, Zlatans Ibrahimovičs un Henriks Larsons papildina jau iepriekš paziņoto komandas sastāvu, ko veido Ronaldinjo, Stīvens Džerards, Gregorī Kupē, Žuninjo Pernambukano, Liljans Turams, Karless Puijols, Eriks Abidals un Džanluka Dzambrota, pabeidzot Eiropas sapņu komandas izveidi.

Mačs sāksies astoņos vakarā. To pārraidīs sabiedrisko televīziju kanāli lielākajā daļā ES dalībvalstu, kā arī citur pasaulē. Šo ziņu beigās skatiet mača pārraidītāju kanālu sarakstu.*

Mišels Platinī, UEFA priekšsēdētājs, sers Bobijs Čarltons, kluba "Manchester United" tehniskais un sporta direktors, un Marčello Lippi, bijušais Itālijas izlases treneris, nebeidza uzsvērt pasākuma nozīmīgumu sarunā ar Eiropas Komisijas priekšsēdētāju, pasvītrojot paralēles starp futbolu un Eiropas integrāciju.

"Futbols vieno cilvēkus," saka Platinī. Kontinentā ar tik bagātu kultūras dažādību futbols piedāvā kopēju valodu. Tas palīdz vienot dažādas sabiedrības grupas. Tā labākajā izpildījumā šis sporta veids pauž dažas no Eiropas pamatvērtībām likuma varu, cieņu pret citiem, izpausmes brīvību, komandas darbu un solidaritāti. Esmu patiesi lepns, ka UEFA spēja noorganizēt šo īpašo maču", viņš piebilst.

Viņu papildina sers Bobs Čarltons: "Kluba "Manchester United" vēsture ir saistīta ar Eiropas vēsturi. Ar nepacietību gaidu brīdi, kad tiksimies "Old Trafford" stadionā, lai godinātu šīs divas nozīmīgās gadadienas."

No mača kopējā 72 000 lielā biļešu skaita vairs palikušas tikai 2 000. "Manchester United" English vietnē pieejama plašāka informācija.

Visi pasākumā iegūtie līdzekļi tiks ieskaitīti kluba fondā English .

*Beļģijā: RTBF, VRT
Bulgārijā: BNT
Kiprā: CBC, Lumière TV
Čehijā: Sport 1 TVFrance : France 4
Vācijā: ARD, ZDF
Grieķijā: ERT
Ungārijā: Sport 1 TV
Itālijā: RAI
Lietuvā: LT
Polijā: TVP
Portugālē: RTP
Apvienotajā Karalistē: BBC3
Īrijā: RT2
Rumānijā: TV Sport + Sport 1 TV
Slovākijā: Sport 1 TV
Spānijā: TVE

Visā Eiropā maču skatiet ES ziņu dienesta piedāvātajā tiešraidē (2007. gada 13. martā).

Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums