Teisinė informacija | Apie svetainę EUROPA | Paieška | Kontaktai
Europos šventė - Romos sutarties pasirašymo 50-metisPraleisti kalbos išrinkimo juostą (spartusis klavišas=2) 01/02/2008
EUROPA > 50-metis > Naujienos ir žiniasklaida > Straipsnis

Oficialus komandos „Europa XI“ pristatymas

Oficialus komandos „Europa XI“ pristatymas
Iš kairės į dešinę: UEFA pirmininkas Michelis Platinis, Europos Komisijos pirmininkas José Manuelis Barrosas, „ Manchester United“ vadovas seras Bobby'is Charltonas ir buvęs Italijos rinktinės vyriausiasis treneris Marcellas Lippis

12/03/07

Jau žinoma, kas žais Europos rinktinėje šventinėse rungtynėse su „Manchester United“. Futbolo mėgėjams renginys bus tiesiogiai transliuojamas visoje Europoje ir už jos ribų.

Po kelių savaičių įtempto laukimo paaiškėjo Europos svajonių komandos sudėtis: Oliver Kahn, Iker Casillas, Paolo Maldini, Marco Materazzi, Fabio Grosso, Florent Malouda, Luis Miguel, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Ronaldo, Alessandro Mancini, Zlatan Ibrahimović, Henrik Larsson, Ronaldinho, Steven Gerrard, Grégory Coupet, Juninho Pernambucano, Lilian Thuram, Carles Puyol, Eric Abidal ir Gianluca Zambrotta.

Rungtynės prasidės 20 val. ir bus tiesiogiai transliuojamos daugelio Europos ir kitų šalių nacionalinės televizijos kanalais*.

Europos Komisijos pirmininko vedamoje spaudos konferencijoje UEFA pirmininkas Michelis Platinis, „Manchester United“ technikos ir sporto reikalų direktorius seras Bobby'is Charltonas ir buvęs Italijos rinktinės vyriausiasis treneris Marcellas Lippis negailėjo pagyrų renginiui ir pabrėžė futbolo ir Europos integracijos ryšį.

„Futbolas suartina žmones. Europoje, kuri taip didžiuojasi kultūrų įvairove, futbolas suteikia galimybę kalbėti bendra kalba. Šis žaidimas padeda jungti skirtingas bendruomenes. Sportu išreiškiame kai kurias pagrindines Europos vertybes: teisines normas, pagarbą kitiems, žodžio laisvę, bendrą darbą ir solidarumą. Labai didžiuojuosi, kad UEFA pavyko surengti šias ypatingas rungtynes“, – sakė Michelis Platinis.

Seras Bobby'is Charltonas savo ruožtu pareiškė: „„Manchester United“ istorija susijusi su Europos istorija. Nekantriai laukiu susitikimo su futbolo žvaigždėmis Old Traforde, kur pažymėsime dvi atmintinas sukaktis.“

Iš 72 000 bilietų į renginį liko tik 2 000. Daugiau informacijos rasite „Manchester United“ English tinklavietėje anglų kalba.

Visos surinktos lėšos pateks į Anglijos futbolo klubo fondą English .

*Belgijoje: RTBF, VRT
Bulgarijoje: BNT
Čekijoje: Sport 1 TV
Graikijoje: ERT
Ispanijoje: TVE
Italijoje: RAI
Jungtinėje Karalystėje: BBC3
Airijoje: RT2
Kipre: CBC, Lumière TV
Lenkijoje: TVP
Lietuvoje: LT
Portugalijoje: RTP
Prancūzijoje: France 4
Rumunijoje: TV Sport + Sport 1 TV
Slovakijoje: Sport 1 TV
Vengrijoje: Sport 1 TV
Vokietijoje: ARD, ZDF

Visoje Europoje: USP

Teisinė informacija | Apie svetainę EUROPA | Paieška | Kontaktai | Į puslapio pradžią