Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti
Svinam Eiropu! - Romas Līguma 50. gadadienaIzlaist valodas izvēles joslu (īsinājumtaustiņš=2) 01/02/2008
EUROPA > 50. gadadiena > Gadadienas logotips

Gadadienas logotips

Šis ir Romas Līguma 50. gadadienas logotips. Šo logotipu izmantos visas ES institūcijas gadadienai veltītajos svētkos, pasākumos un publikācijās. Dalībvalstis, reģionu un vietējo pašvaldību iestādes, kā arī NVO, uzņēmumi un pilsoņi ir aicināti izmantot šo logotipu pasākumiem, kurus viņi, iespējams, organizēs saistībā ar gadadienu.

Logo ir pieejams 23 ES valodās un tā oriģinālajā valodā.

Ko šis logotips simbolizē

ES 50. gadadienas logotips grafiski runā visu ES iedzīvotāju, sevišķi jaunāko paaudžu, vārdā. ES iedzīvotāji tiecas pēc miera, stabilitātes un labklājības, neziedojot neko no savām tiesībām uz savdabību un daudzveidību.

Vārds "together" ("kopā") vienkārši un nepastarpināti izsaka Eiropas idejas sākotnējo jēgu:nevis tikai politika vai nauda, vai ģeogrāfiskās robežas, bet vispirms – sadarbība un solidaritāte.

Atšķirīgie burtii, kas rakstīti dažādos burtu zīmējumos, atspoguļo Eiropas vēstures un kultūras daudzveidību, bet „kopā” tos satur vārda together nozīme.

Logotipa izmantošana

Eiropas Kopiena no logotipa autora ir ieguvusi tiesības logotipu izmantot un pavairot bez izmantotās vides, kopiju skaita ierobežojumiem visās pašreizējās un nākamajās oficiālajās Eiropas Savienības valodās, kā arī bez kādiem teritoriāliem ierobežojumiem.

Trešās personas, izņemot ES iestādes, kuras vēlas izmantot logotipu Kopienas atļautā veidā un valodā, var to darīt bez maksas, ja tās ievēro turpmāk izklāstītos nosacījumus.

Lejupielādēt noteikumus, pēc kuriem logotipu var izmantot trešās personas

Lejupielādēt logotipu un grafisko instrukciju

Oriģinālais logotiops tika izveidots 23 ES valodās. Grafiskā instrukcija sniedz visas tehniskās specifikācijas un norādījumus par to, kā izmantot logotipu.

Lejupielādēt grafisko instrukciju

Lejupielādēt logotipu vairākos attēla formātos

Kā šis logotips tika izvēlēts

Logotips 50. gadadienai tika izvēlēts konkursā, kurā piedalījās 1701 dizaineri un dizaina studenti no visām ES dalībvalstīm.

Lasiet vairāk par logotipa konkursu, finālistiem, trijiem uzvarētājiem un apbalvošanas ceremoniju

Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums