Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti
Svinam Eiropu! - Romas Līguma 50. gadadienaIzlaist valodas izvēles joslu (īsinājumtaustiņš=2) 01/02/2008
EUROPA > 50. gadadiena > Ziņas un mediji > Raksts

ES labdarības futbola mačs

ES labdarības futbola mačs
Ronaldinho

09/03/07

Lai godinātu ES 50. gadadienu, klubs "Manchester United" tiksies vēsturiskā mačā ar Eiropas futbola eliti. Šī tikšanās būs solidaritātes apliecinājums, jo iegūtos līdzekļus saņems Anglijas klubs.

 

2007. gada 13. marta gala mačā pret "Manchester United" stāsies "Europe XI", kuras sastāvā ir tādas Eiropas futbola zvaigznes kā Deivids Bekhems, Ronaldinjo, Gregorijs Kupē, Žuninjo Pernambukano, Džanluka Dzambrota, Lijans Turams, Karls Pijols, Eriks Abidals un vēl citi.

Šis pasākums nav tikai notikums sportā. Tas ir kas vairāk nekā tikai 50 gadu jubileja gan ES, gan arī kluba "Manchester United English " dalībai Eiropas klubu sacensībā, jo šis ir arī solidaritātes apliecinājums, un visi ienākumi nonāks "Manchester United" fonda rīcībā.  Šīs labdarības mērķis ir atbalstīt jauniešu iesaistīšanos futbola jomā, viņu iespējas izglītības ieguvē un personības attīstībā. Fonds darbojas gan vietējā, Mančestras līmenī, gan arī visas Apvienotās Karalistes līmenī un sadarbībā ar UNICEF – arī starptautiskā mērogā.

Galīgo Eiropas izlases sastāvu, kura atlasi vada Marčello Lippi, 2002. gada 12. martā Briselē paziņos Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žozē Manuels Barrozu, UEFA jaunais priekšsēdētājs Mišels Platinī un sers Bobijs Čarltons – leģendārais "Manchester United" spēlētājs un 1966. gada Pasaules kausa ieguvējs.

Mačs sāksies pulksten astoņos vakarā. "Manchester United English " vietnē pieejama informācija par biļetēm, to cenām un iegādi.  Maču Apvienotajā Karalistē tiešraidē rādīs "BBC" kanāls. Drīzumā būs pieejama informācija par iespējām to skatīties citur Eiropā.

Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums