Teisinė informacija | Apie svetainę EUROPA | Paieška | Kontaktai
Europos šventė - Romos sutarties pasirašymo 50-metisPraleisti kalbos išrinkimo juostą (spartusis klavišas=2) 01/02/2008
EUROPA > 50-metis > Naujienos ir žiniasklaida > Tema

50 metų kovos su nedarbu ir diskriminacija

50 metų kovos su nedarbu ir diskriminacija
Jūsų išankstinis nusistatymas – tai, ką išgirstate iš kitų. ES finansuojama kovos su diskriminacija kampanija.

22/06/07

Europos socialinis fondas jau 50 metų didina galimybes įsidarbinti.

Finansuodamas mokymo ir kovos su diskriminacija veiklą Europos socialinis fondasDeutschEnglishfrançais  (ESF) padeda mažinti ES šalių ekonominius ir socialinius skirtumus. Daugiausia dėmesio jis skiria skurdžiausiems Europos regionams. Fondo paskirtis – padėti rasti darbą pažeidžiamiausioms darbo rinkos grupėms: vyresnio amžiaus darbuotojams, moterims, žmonėms su negalia, jaunimui ir etninėms mažumoms.

ESF vykdo įvairiausius projektusDeutschEnglishfrançais , kaip antai: padeda Airijoje steigti mokymo centrus mokyklos nebaigusiems jaunuoliams, o Ispanijoje kurti darbo įgūdžių tobulinimo programas romams. Vienas projektas AustrijojeDeutschEnglishfrançais buvo skirtas padėti buvusiems kaliniams  integruotis į visuomenę: „Mokymo kursus lanko žmonės iš įvairių visuomenės sluoksnių. Daugelis jų yra turėję asmeninių problemų, pavyzdžiui: priklausomybės narkotikams, įsiskolinimo, alkoholizmo, ir įgijo neaukštą kvalifikaciją“, – sakė už projektą atsakingas W. Hanseras Mantlas.

Visoje Europoje organizuojami renginiai apie ESF siūlomas galimybes informuoti. Sukakties proga birželio 28–29 d. Potsdame, Vokietijoje, vyks konferencija ir mobili fotografijos parodaDeutsch (de)English (en) . Renginiuose bus prisimenami fondo laimėjimai ir pristatomi 2007–2013 m.Deutsch Englishfrançais  projektai.  Rudenį parodą bus galima išvysti Briuselyje, Maltoje, Jungtinėje Karalystėje ir Portugalijoje.

Teisinė informacija | Apie svetainę EUROPA | Paieška | Kontaktai | Į puslapio pradžią