Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti
Svinam Eiropu! - Romas Līguma 50. gadadienaIzlaist valodas izvēles joslu (īsinājumtaustiņš=2) 01/02/2008
EUROPA > 50. gadadiena > Ziņas un mediji > Raksts

ES 50. gadadiena – svinības pasaules mērogā

ES 50. gadadiena – svinības pasaules mērogā

02/03/07

Pavisam drīz ES visā Eiropā sāks savas 50. gadadienas svinības, šai jubilejai par godu pasākumi tiks rīkoti arī visā pasaulē, ieskaitot Amerikas Savienotās Valstis, kurā ar īpaši organizētu "Eiropas nedēļu" tiks godināta pusi gadsimta ilgā ES-ASV sadarbība. 

Kopš Otrā pasaules kara ES ir izveidojusi īpaši ciešas un veiksmīgas attiecības ar ASV.Šo transatlantisko sadarbību atzīmēs ar " Eiropas nedēļu Deutsch (de) English (en) français (fr) ", kas notiks no 18. līdz 31. martam, un to koordinēs ES misija Vašingtonā.

Šīs nedēļas mērķis ir veidot dziļāku izpratni par Eiropas vienotību un priekšrocībām, ko gūst gan ES, gan arī ASV no šādas sadarbības.Pasākumu vidū, kuri norisināsies dažādās vietās ASV, tiks atskaņota arī Bēthovena trešā simfonija Deutsch (de) English (en) français (fr) (“Eroica”) Ņujorkā, rīkots seminārs English (en) par 50. gadadienu Vašingtonā, kā arī citas konferences, ieskaitot ES Izcilības centra Maiami English (en) organizēto konferenci.

Arī citur pasaulē tiks rīkoti dažādi svinību pasākumi, sākot no Gabonas Deutsch (de) English (en) français (fr) un Nikaragvas Deutsch (de) English (en) français (fr) , līdz Kazahstānai Deutsch (de) English (en) français (fr) .Brazīlijā, piemēram, tiks rīkota filmu festivāla Deutsch (de) English (en) français (fr) nedēļa, bet Indonēzijā – " Eiropas kulinārijas festivāls Deutsch (de) English (en) français (fr) ".

Lasiet vairāk vietnē Svinību pasākumi pasaulē.

Juridisks paziņojums | Par EUROPA | Meklēt | Kontakti | Lapas sākums