Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Apie

Džiaugiamės, kad susidomėjote 2019 m. Europos jaunimo savaite! Nuo balandžio 29 d. iki gegužės 5 d. visoje Europoje vyks renginiai tema „Demokratija ir aš“. Ši savaitė suteiks progą ieškoti būdų, kaip jaunimas gali daryti įtaką sprendimams ir būti aktyvus visuomenės dalyvis.

Prisijunkite prie diskusijų ir šventės!

Kodėl pasirinkta tema „Demokratija ir aš“?

Nes jūs galite daryti įtaką sprendimams, kurie turi įtakos jūsų gyvenimui! Artėja Europos Parlamento rinkimai, kurie vyks gegužės 23–26 d. Būkite tikri, kad šį kartą balsuosite.

Be to tai, kas vyksta tarp rinkimų, taip pat svarbu, kad demokratija klestėtų: turime omenyje įsitraukimą į savanorišką veiklą, kalbėjimą su politikos formuotojais, pastangas, kad jūsų balsas būtų išgirstas ir kitus būdus, kuriais siekiama atkreipti dėmesį į visus svarbius klausimus – nuo klimato kaitos iki jaunimo nedarbo.

Demokratija yra vertybė, kurią galime vertinti kaip savaime suprantamą dalyką, tačiau Europoje ją plėtojome ir puoselėjome ilgus metus. Ji priklauso jums. Ji – jūsų balsas, jūsų laimėjimas. Ji – tai jūs.

Kas yra Europos jaunimo savaitė?

Kas dvejus metus rengiamos Europos jaunimo savaitės tikslas – įvertinti ir skatinti jaunimo veiklą per visose 33-ose programoje „Erasmus+“ dalyvaujančiose šalyse organizuojamus renginius. Greta visuomeninių renginių nacionaliniu lygmeniu, per Europos jaunimo savaitę Europos Parlamente, Briuselyje, organizuojamame europiniame renginyje susiburs jaunuoliai, projektų dalyviai, jaunimo organizacijos ir politikos formuotojai.

Kas organizuoja Europos jaunimo savaitę?

Šį Europos renginį organizuoja Europos Komisijos Švietimo, jaunimo, sporto ir kultūros generalinis direktoratas, bendradarbiaudamas su Europos Parlamentu ir įtraukdamas kitus Europos Komisijos generalinius direktoratus. Nacionaliniu lygmeniu renginių organizavimas ir koordinavimas patikėtas programos „Erasmus+“ nacionalinėms agentūroms, kurios glaudžiai bendradarbiauja su tinklu „Eurodesk“.

Kaip tapti Briuselyje vyksiančio europinio renginio dalyviu?

Registruotis į Briuselyje vyksiantį Europos jaunimo savaitės renginį galima iki balandžio 17 d. 12:00 Vidurio Europos vasaros laiku. Registruotis gali visi! Vietų skaičius ribotas, tad ilgai nedelskite! Sekite mus Europos jaunimo socialinių tinklų kanalais ir prisijunkite prie vaizdo siužetų konkurso – taip turėtumėte puikią galimybę laimėti 30 bilietų į europinį renginį su apgyvendinimu Briuselyje.

Kaip tapti šalia manęs vyksiančių renginių dalyviu?

Šiame puslapyje pasitikrinkite, kokie renginiai vyks šalia jūsų, ir susisiekite su organizatoriais. Informacija apie renginiai pamažu pildoma. Jei nerandate jokio netoli jūsų vyksiančio renginio, grįžkite vėliau!

Renginiai

1024 Renginiai
35 Countries
118393 Participants