Portal Ewropew taż-Żgħażagħ
Informazzjoni u opportunitajiet għaż-żgħażagħ madwar l-Ewropa.

Resonance – pomôž planéte, recykluj módu

Naša planéta potrebuje tvoje staré oblečenie - daruj nechcené módne kúsky organizácii Resonance, pomôž sebe aj ostatným.
Naša planéta potrebuje tvoje staré oblečenie - daruj nechcené módne kúsky organizácii Resonance, pomôž sebe aj ostatným.
Módny priemysel je jedným z najväčších vôbec. Tento nekontrolovateľný celosvetový biznis má obrovské následky pre našu planétu a teda aj pre nás, jej obyvateľov.

Nakupujeme stále nové a nové trendy kúsky a skrine nám praskajú vo švíkoch. Pritom často veľkú časť zo šatníka už nepoužívame. Kam však s nepotrebnými vecami, aby sme mali istotu, že sa skuťočne zúžitkovalo na dobrú a zmysluplnú vec?

 

Práve preto vzniklo podujatie Fashion show recyklovanej módydaruj organizácií Resonance oblečenie, ktoré už nenosíš a zver ho do rúk slovenským dizajnérom či mladým módnym návrhárom, ktorí ho prešijú do podoby nových trendy kúskov. Výsledok si môžeš pozrieť práve na spomínanej každoročnej Fashion show, kde budú následne aj vydražené. Zisk z nich poputuje rodinám, ktorí to najviac potrebujú.

 

 

Neváhaj, odľahči svoj šatník a venuj projektu zopár použiteľných kúskov. Vyprázdni svoju skriňu a sprav niečo pre seba, ale aj pre celú našu planétu.

 

Pubblikat: Erb, 01/04/2015 - 00:03


Tweet Button: 

Links relatati


Info for young people in the western balkans

Teħtieġ għajnuna jew parir espert?

Staqsina!