Portal Europeu da Juventude
Informações e oportunidades para os jovens na Europa.

Investuj s nami do svojej budúcnosti

To, ako bude vyzerať život mladých ľudí po skončení školy, je možné ovplyvniť už dnes. IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže dlhodobo podporuje mladých ľudí a vytvárať im príležitosti pre zvyšovanie kompetencií a zbieranie skúseností.

Kto by si mal byť

Môžeš byť študent strednej školy, alebo univerzity. Základom je chuť pravidelne prispievať

Ak si študent strednej školy, uvítame ak budeš spolupracovať so žiackou školskou radou, šíriť informácie Európskeho portálu pre mládež a informovať náš tím o tom, čo zaujímavé sa deje v tvojom okolí.

Si univerzitný študent? Začni si s nami vytvárať expertný pohľad na rôzne témy, ako sú participácia, zamestnanosť, kultúra, kreativita a podobne.

Mal by si mať sen, robiť veci, ktoré budú pomáhať nielen tvojim spolužiakom, ale aj iným. Ak patríš k takémuto typu ľudí, ktorí majú záujem meniť svet, máme pre Teba pozitívnu správu:

Tu začína príbeh Teba a Európskeho portálu pre mládež.

Ak máš záujem:

  • byť členom tímu, ktorý pripravuje Európsky portál pre mládež,
  • prispievať k napĺňaniu obsahu Európskeho portálu pre mládež.
  • šíriť informácie, ktoré Európsky portál pre mládež ponúka, napríklad aj prostredníctvom školského časopisu na Tvojej škole,
  • vyskúšať  si ,,redakčnú“ prácu.

 

Pošli svoj motivačný list na adresu milos.ondrasik@iuventa.sk, uveď v ňom, akým témam by si sa chcel venovať a ako a akým cieľovým skupinám by si dokázal šíriť informácie. Ak máš nejaké skúsenosti, nezabudni sa pochváliť. Ak nie, aj tak sa môžeš stať členom tímu snov. Výzva nie je časovo obmedzená, takže budeme čakať.

Publicado: qua, 22/05/2013 - 10:34


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Precisas de aconselhamento especializado?

Pergunta-nos!