Den Europæiske Ungdomsportal
Information og muligheder for unge i hele Europa.

Nauč sa meniť svet okolo seba

Vyskúšaj si svoj nápad pretaviť do reality a naučiť pri tom niečo seba aj svojich rovesníkov, mladých ľudí. Nevieš ako? Naučíme ťa to. Nevieš za čo? Dáme ti príspevok do 200 €.

 

Mnohí zamestnávatelia si uvedomujú, že skúsenosti, cez ktoré sa pri takýchto projektoch dostaneš, Ti pomáhajú získať zručnosti dôležité pre úspešné pôsobenie v ich firme. Zručnosti ako tímová spolupráca, prezentačné zručnosti, efektívna komunikácia, projektové myslenie, finančná gramotnosť a mnohé ďalšie.

skola.png

Projekt KomPrax – Kompetencie pre prax Ti ponúka možnosť získať práve zručnosti, ktoré sa Ti zídu pri Tvojich vlastných projektoch a určite ich ocení aj Tvoj budúci zamestnávateľ. Každý jeden účastník a každá jedna účastníčka si zároveň pripraví svoj vlastný malý projekt, aby si naučené mohli vyskúšať aj v praxi. Na podporu projektu získajú finančný príspevok do 200€.

Stačí sa zúčastniť viacdielnych školení, ktoré sú určené pre:

  • aktívnych mladých ľudí vo veku 15-17 rokov,
  • dobrovoľníkov 18+, ktorí majú aspoň základnú skúsenosť v práci s mládežou,
  • profesionálov 18+, ktorí si chcú rozšíriť základné zručnosti a načerpať inšpiráciu,
  • dobrovoľníkov a profesionálov 18+ s dlhodobejšou skúsenosťou, ktorí sa chcú zdokonaliť na nadstavbových školeniach.

Všetky školenia sú akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, čiže získaš aj osvedčenie o úspešnom absolvovaní.

Termíny a miesta školení môžeš nájsť na stránke projektu s aktuálnymi školeniami. Takto vyzerá jedno viacdielne školenie pre mladých ľudí vo veku 15-17 rokov:

tyzdne.png

Projekt KomPrax – Kompetencie pre prax realizuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a je spolufinancovaný z Európskeho sociálneho fondu.

Offentliggjort: Ons, 22/05/2013 - 11:17


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Har du brug for hjælp rådgivning fra en ekspert?

Spørg os!