Europäisches Jugendportal
Informationen und Chancen für junge Menschen in ganz Europa.

Pomôž uskutočniť Mini-Erasmus pre 600 účastníkov

 Zaži niečo nové a pomôž mladým rozhodnúť sa správne ohľadom svojej budúcnosti na Mini-Erasme.
Zaži niečo nové a pomôž mladým rozhodnúť sa správne ohľadom svojej budúcnosti na Mini-Erasme.
Pridaj sa do dynamického kolektívu O.Z. Future Generation Europe a pomôž opäť zorganizovať populárny projekt Mini-Erasmus. Ešte si o ňom nepočul?

Práve vďaka nemu je umožnené žiakom stredných škôl vidieť na jeden týždeň skutočné prednášky a semináre vysokých škôl. Budú sa môcť stretnúť so zamestnávateľmi, aby vedeli ako vyzerá skutočná situácia na trhu práce. Dostanú tak príležitosť rozhodnúť sa pre budúcu profesiu na základe vlastnej skúsenosti a nebudú si musieť vybrať budúcnosť na slepo. Zaži niečo nové a pomôž mladým rozhodnúť sa správne.

Ponuka je určená predovšetkým študentom vysokých škôl a pracujúcim, ktorí chcú obetovať svoj voľný čas rozvoju mladých na Slovensku.


Hľadá sa člen do interného tímu v Bratislave, ktorý zabezpečí celoslovenskú koordináciu a taktiež ľudia do regionálnych tímov v mestách Trnava, Nitra, Banská Bystrica, Prešov a Košice.

Mini-Erasmus je skvelá príležitosť pomôcť ostatným. V akademickom roku 2015/2016 sa ho zúčastnilo dokopy 1100 žiakov z 95 stredných škôl celého Slovenska.

Viac informácií o ponuke a Mini-Erasme.

Veröffentlicht: Fr, 26/08/2016 - 15:27


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Hilfe oder Beratung von Experten

Frag uns!