Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

INEX kampaň Dobrovoľnícka stopa

Je čas pripomenúť ľuďom, že urobiť správnu vec môže každý kdekoľvek na svete!
Je čas pripomenúť ľuďom, že urobiť správnu vec môže každý kdekoľvek na svete!
Máš dobrovoľnícke nadšenie a rád by si po sebe zanechal stopu? Neprehliadni novú kampaň OZ INEX Slovakia, mapujúcu dobrovoľnícke aktivity ľudí v celej krajine. Je čas pripomenúť ľuďom, že urobiť správnu vec môže každý kdekoľvek na svete!

Kampaň “dobrovoľnícka stopa” potrvá celý rok 2015. Jej lavným cieľom je zmapovať všetky dobrovoľnícke aktivity a zanechať po sebe odkaz – dobrovoľnícku stopu.

 

“From all walks of life” je hlavným mottom kampane INEX-u Slovakia, ktoré podporuje aj logo – ľudská stopa.  Tá ukazuje, kde všade vo svete dobrovoľníci pomáhajú. Týmto originálnym nápadom chce INEX Slovakia osloviť mladých ľudí, aby sa stali dobrovoľníkmi a povzbudiť ich povzbudiť k zapojeniu sa do projektov po celom svete.

 

Každý môže byť dobrovoľník. Nezáleží na mieste, krajine, veku ani dĺžke aktivity. Dôležité je zapojiť sa a mať chuť pomôcť niečo zmeniť. Svoju stopu môžeš zanechať kdekoľvek - na tráve, piesku, blate či snehu..

 

V decembri bude na facebook stránke INEX Slovakia a webstránke zverejnená mapa miest, kde všade sa podarilo zanechať dobrovoľnícku stopu. Takisto tam nájdeš priebežne uverejnené fotografie. Z dobrovoľníkov INEX vylosuje troch, ktorí získajú cenu.

 

Na konci roka bude každý presne vedieť, koľko ľudí sa zapojilo a pomohlo zmeniť svet k lepšiemu prostredníctvom dobrovoľníctva.

 

publicēts: C., 07/05/2015 - 16:12


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!