Portal Ewropew taż-Żgħażagħ
Informazzjoni u opportunitajiet għaż-żgħażagħ madwar l-Ewropa.

TechSoup Slovensko – softvér takmer zadarmo

TechSoup sa usiluje o to, aby každá nezisková organizácia na celom svete mala prístup k technológiám a znalostiam.
TechSoup sa usiluje o to, aby každá nezisková organizácia na celom svete mala prístup k technológiám a znalostiam.
Program TechSoup poskytuje technologické dary (softvér, hardvér a IT služby) od takmer 60 popredných svetových výrobcov a dodávateľov.

Program TechSoup Slovensko poskytuje softvérové dary od júla 2009. Na webovej stránke sa v rámci organizácie môžeš zaregistrovať, získať prehľadné informácie o ponúkaných produktoch a zadať žiadosť o softvérový dar.

 

Po uhradení poplatku za administráciu daru a po schválení žiadosti darcom ti administrátor doručí inštrukcie, ako prevziať darovaný softvér a licenčné kľúče na aktiváciu produktu.

 

Získané licencie sú zvyčajne trvalé, netreba ich obnovovať. Výrobcovia na ne poskytujú pravidelné aktualizácie, prípadne aj inovácie na vyššiu verziu, ak je táto služba súčasťou získaného softvérového daru.

 

Tvoja organizácia môže získané licencie využívať v zmysle licenčných zmlúv pre vlastné programové aktivity. Nesmiete ich však predať, prepísať a ani darovať na dobročinné účely inej organizácii alebo jednotlivcovi.

 

Ak ťa informácia o tomto projekte zaujala, pozri si, kto sú oprávnení žiadatelia, podrobnejší popis toho, ako v prípade záujmu postupovať, ako používať licencie alebo si prejdi aktuálny zoznam darcov.

Pubblikat: Ħad, 01/03/2015 - 00:10


Tweet Button: 

Links relatati


Info for young people in the western balkans

Teħtieġ għajnuna jew parir espert?

Staqsina!