Europejski Portal Młodzieżowy
Informacje i możliwości dla młodych ludzi w całej Europie

Przewodnik dla studentów ASP

Pełny tytuł to "Przewodnik dla studentów od studentów ASP w Warszawie", ale naszym zdaniem może po niego sięgnąć każdy student ASP.

 

"Przewodnik" powstał z chęci przekazania wiedzy i doświadczeń starszych studentów tym młodszym. Projekt zakłada stworzenie międzypokoleniowej więzi łączącej kolejne roczniki.

 

Obok osobistych wypowiedzi są tu informacje bazujące na uogólnionych opiniach wszystkich studentów biorących udział w ankiecie. Wyniki tych ankiet zostały przedstawione poprzez przejrzyste wykresy.

 

 

Ankieta podejmowała przeróżne zagadnienia, które ciekawie pokazano w różnych rodzajach słupków.

 

 

Ponadto w "Przewodniku" znajduje się dział prawny, rady, wskazówki i ciekawostki. Publikacja jest otwartym polem do refleksji i dyskusji na temat edukacji oraz rozwoju aktualnych i przyszłych studentów Akademii.

 

"Przewodnik" to projekt społeczny. Każdy uczestnik wziął w nim udział bezpłatnie. Nakład publikacji to 1000 egzemplarzy, ale "Przewodnik" jest także dostępny online w formie PDF.

 

Ciekawostką jest także postać Polaka-Cebulaka, który pojawia się co kilka stron "Przewodnika" i udziela wskazówek studentom, w jaki sposób mogą zaoszczędzić.

 

 

Opublikowane: śr., 02/04/2014 - 16:27


Inne strony


Info for young people in the western balkans

Potrzebujesz pomocy lub porady ekspertów?

Mam pytanie