Portail européen de la jeunesse
Informations et possibilités pour les jeunes en Europe

Kristīne Kode: "Mums nevienam nekas nav jāpierāda."

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Kristīni Kodi – jaunatnes lietu speciālisti Jelgavas novadā: http://tuesi.lv/jabut-pasiem/ .

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Kristīni Kodi – jaunatnes lietu speciālisti Jelgavas novadā: http://tuesi.lv/jabut-pasiem/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Šobrīd mēs vēl skatāmies uz visām pusēm un gaidām, kad kāds mums pateiks, kā tad pareizāk mums strādāt, kā mums veidot politiku. Mums nevienam nekas nav jāpierāda, mums vienkārši ir jābūt mums pašiem,” ir pārliecināta Kristīne Kode – jaunatnes lietu speciāliste Jelgavas novadā.

“Pasaulē notiek pārmaiņas, notiek dažādu kultūru mijiedarbība un miksēšanās. Lielākais izaicinājums mums ir saglābāt sevi pašus. Nostāties un teikt – jā es zinu, kur es esmu, no kurienes es nāku,” uzskata Kristīne.

“Mēs esam maza, bet spēcīga tauta. Nevajag turēt durvis ciet, bet taisīt tās vaļā. Visur vajag atvērtības un mīlestības pieeju. Latviskā identitāte ir viedums, spēcīgs gars un dvēsele. Mums ir šīs dziļās saknes,” uzsver Kristīne.

“Latvijā mēs dzīvojam laimes mātes azotē, mums šeit ir miera osta. Vienīgais, kas mums vajadzīgs, ir kopt, cienīt un lolot šo miera ostu.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017. gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

 

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”          
info@tuesi.lv
22382139

 

Publié: Lun., 10/04/2017 - 14:13


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Besoin d'aide ou de conseils ?

Poser une question