Evropský portál pro mládež
Informace a příležitosti pro mladé z celé Evropy

Ako v lete nezlenivieť vďaka pomoci druhým?

Chceš spoznať ľudí z celého sveta, užiť si prázdniny, cestovať a pomáhať? Staň sa dobrovoľníkom na medzinárodnom tábore!
Chceš spoznať ľudí z celého sveta, užiť si prázdniny, cestovať a pomáhať? Staň sa dobrovoľníkom na medzinárodnom tábore!
Spoznať dobrovoľníkov z celého sveta, užiť si prázdniny aktívne, cestovať a pritom pomáhať. Ak sa rozhodneš pre túto možnosť, spravil si rovnako, ako 14 000 tvojich rovesníkov z celého sveta. Organizácia Inex Slovakia ti s tým pomôže!

Vybrať si môžu až z 1800 dobrovoľníckych ponúk v európskych krajinách ako Nemecko, Francúzsko, Slovensko, Taliansko či dokonca Island. Ak máš záujem pomáhať v exotických krajinách, môžeš si vybrať z Indie, Taiwanu, Južnej Kórei alebo ďalších krajín uvedených na stránke organizácie Inex Slovakia.

 

Dobrovoľnícke tábory bývajú medzinárodné, z rovnakej krajiny sú maximálne dvaja účastníci, komunikačným jazykom je teda angličtina. Preto by si ju mal ovládať. Ako dobrovoľník budeš pomáhať pri oprave historických pamiatok, organizovaní festivalov, aktivitách s deťmi, ľuďmi s postihnutím a na ďalších skvelých projektoch. Dostaneš možnosť spoznať vybranú krajinu trochu inak.

 

Túto alternatívu v lete oceníš, ak túžiš opustiť uzavreté priestory, sedavý spôsob života, spoznať nových ľudí, krajiny a pomôcť sebe či tým, ktorí to potrebujú.

 

Viac info. 

 

Zveřejněno: pá, 01/04/2016 - 01:07


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Potřebujete odbornou pomoc či radu?

Zaslat dotaz