Europejski Portal Młodzieżowy
Informacje i możliwości dla młodych ludzi w całej Europie

Akademia Liderów Rzeczypospolitej

Ruszyła rejestracja uczestników bezpłatnych szkoleń dla studentów i młodych absolwentów, którzy chcieliby aktywnie działać w swoich społecznościach.

Projekt realizowany jest w dwunastu największych ośrodkach akademickich w Polsce: w Katowicach, Łodzi, Toruniu, Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Gdańsku, Krakowie i Białymstoku oraz w Warszawie i Rzeszowie (w tych dwóch ostatnich miastach rekrutacja już się zakończyła).

 

W programie spotkań są m.in. takie zagadnienia jak zarządzanie zespołem, komunikacja, PR i marketing. Warsztaty odbywają się zawsze w soboty i trwają jeden dzień. Uczestnicy wykazujący się szczególnymi umiejętnościami mają szansę otrzymać zaproszenie na 3-dniowe szkolenie drugiego stopnia odbywające się w Warszawie.

 

Kluczowym elementem projektu będzie tygodniowy, letni obóz Akademii Liderów Rzeczypospolitej. Jego uczestnicy będą mogli zdobyć bogatą wiedzę z zakresu przywództwa oraz komunikacji, pracując pod okiem znanych osób ze świata biznesu, polityki i mediów.

 

Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wraz z partnerem strategicznym Bankiem Zachodnim WBK S.A. Santander Universidades.

Informacje dodatkowe

Strona internetowa poświęcona wydarzeniu:

http://akademialiderowrp.pl/#szkolenia

Adres e-mail organizatorów wydarzenia:

a.lipson@fundacjainicjatywmlodziezowych.pl

Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Potrzebujesz pomocy lub porady ekspertów?

Mam pytanie