Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Cīņa pret tirdzniecību ar cilvēkiem

Cilvēku tirdzniecība ir mūsdienu verdzība. Tas ir smags noziegums, kas pārkāpj cilvēku pamattiesības. Jebkurš dažādu iemeslu dēļ var kļūt par cilvēku tirdzniecības upuri, un tas notiek ar mūsu līdzcilvēkiem. Esi pārsteigts? Uzzini vairāk!

Pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas datiem cilvēku tirdzniecība ir organizēto noziedznieku otrais lielākais peļņas avots pēc narkotiku tirdzniecības.
 
Noskaidro, kā ir patiesībā
Lai gūtu priekšstatu par problēmas nopietnību, izlasi Eiropas Padomes komiksus You’re Not For Sale (tu neesi nopērkams). Talinas, Fabijas, Ivo, Annas un Sofijas stāsti ilustrē visu veidu ekspluatāciju. Cīņa pret tirdzniecību ar cilvēkiem kļuvusi par vienu no Eiropas Padomes prioritātēm.
Lasi vēl, ko ANO saka par cilvēku tirdzniecību
 
Atver acis
Kampaņa “Atver acis” parāda, ka cilvēku tirdzniecība ir reālāka, nekā vari iedomāties, īpaši tirdzniecība ar cilvēkiem, lai viņus ekspluatētu darbā.

MIRROR-Transport_and_Harbouring_64sec.VOB

MIRROR-Exploitation_in_Textiles_70sec.VOB

Cilvēku tirdzniecības apkarošanas diena
Ik gadus 18. oktobrī norisinās pasākumi saistībā ar ES cilvēku tirdzniecības apkarošanas dienu. Kālab neiesaistīties? 2010. gadā Eiropas Komisija nāca klajā ar direktīvu, lai nodrošinātu aizsardzību un atbalstu cilvēku tirdzniecības upuriem un nepieļautu šādus noziegumus.
 

publicēts: P., 10/08/2015 - 11:18


Tweet Button: 

Noderīgas saites


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!