Den Europæiske Ungdomsportal
Information og muligheder for unge i hele Europa.

Miera uzturēšanas dialogs Rīgā

Aicinot iedzīvotājus visā pasaulē atbalstīt mieru, Heavenly Culture, World Peace, Restoration of Light (NWPL) organizācija 11. jūnijā Latvijā organizē vērienīgu mieram veltītu pasākumu.

Plānotā pasākuma vieta un laiks: Rīgas Biznesa skola, 11. jūnijs no plkst. 14:00 līdz plkst. 16:00. 

Heavenly Culture, World Peace, Restoration of Light (NWPL) organizācija aicina visā pasaulē atjaunot mieru. Vienīgais veids, kā to izdarīt, ir pārtraukt cīnīšanos vienam ar otru. 
Šī organizācija visa gada garumā organizē dažādus mieram veltītus pasākumus, piemēram, konferences, dažādas tikšanās un samitus, kā arī nu jau par tradīciju kļuvušo – miera pastaigu dažādās pasaules valstīs. Šogad mieram veltīts uzturēšanas strukturētais dialogs jūnijā notiks Rīgā. Ja tu vai tava organizācija, kuru pārstāvi, vēlaties tajā piedalīties, jāsazinās ar organizatoriem. 

Pieci faktori, kam miera sammita laikā tiks pievērsta būtiska nozīme: starptautiskā likumdošanas līmenī atzīt, ka karš ir aizliedzams; reliģisko līderu loma sabiedrības miera uzturēšanā; jauniešu loma miera uzturēšanā; sievietes kā biežākie vardarbības upuri, kā arī sadarbība ar medijiem. 

Par Starptautisko Jaunatnes Miera organizāciju (International Peace Youth Group)

Tā ir jaunatnes organizācija, kas darbojas Heavenly Culture, World Peace, Restoration of Light (NWPL) ietvaros. Tā ir dibināta 2013. gada janvārī Dienvidkorejā. Pašlaik tajā ir apvienojušās 221 jaunatnes organizācijas no 67 valstīm visā pasaulē. Ja vēlies piedalīties vērienīgajā mieram visā pasaulē veltītajā pasākumā, sazinies ar Steve Moon (leader of European team from HWPL): (+82) 10 3821 8042/ seoulwest@hwpl.kr.

 

 

Offentliggjort: Tir, 19/05/2015 - 12:54


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Har du brug for hjælp rådgivning fra en ekspert?

Spørg os!