Den Europæiske Ungdomsportal
Information og muligheder for unge i hele Europa.

Uzveiksim klimata pārmaiņas kopā

Mums visiem ir pienākums cīnīties ar klimata pārmaiņām. Darbības, kuras veicam šobrīd, ietekmēs to, kādā pasaulē mēs dzīvosim nākotnē. Taču, ko mēs varam darīt, lai apjaustu šo problēmu?

Klimata izmaiņas ir rezultāts Zemes vidējās temperatūras kāpumam, kas kopumā ir skāris laikapstākļus visā pasaulē. Taču, kādi ir šīs parādības cēloņi un sekas? Ieskaties, kādu skaidrojumu šai problēmai sniedz Profesors Schellnhuber, no Potsdamas Institūta, kas veic Klimata ietekmes pētījumu.
 
Ko dara Eiropa?
Eiropas Komisijas Klimata rīcības direktorāts katru dienu darbojas, lai cīnītos ar šo problēmu ES un starptautiskajā līmenī. Izmantojot finansēšanas noteikumus, Eiropa ir noteikusi dažus mērķus 2020., 2030. un 2050. gadam. Piemēram, starp citiem mērķiem, līdz 2020. gadam visas dalībvalstis ir apņēmušās samazināt siltumnīcas efektu vai palielināt energoefektivitāti par 20%.

EU Climate Action

Video Description: 
European climate action

Kā es varu palīdzēt cīņā ar šo problēmu?
Izsaki savu viedokli! Dalies ar domām par klimata pārmaiņām, ko tu un tavi draugi dara, lai cīnītos ar šo problēmu ES un ārpus.
Atsūti savu kontaktinformāciju (vārdu, vecumu, pilsēta un valsti) uz: clima-youth-climate-action@ec.europa.eu un tu parādīsies kartē!
 
Turklāt, tu vari izspēlēt spēli un noskaidrot, vai tu dari visu iespējamo, lai cīnītos ar klimata pārmaiņām.
 
Vairāk informācijas:
Ja tevi interesē šī tēma, tad izlasi Jaunatnes žurnālu par Klimata izmaiņām un neaizmirsti sekot ES Klimata rīcībai Twitter un Facebook, lai pirmais uzzinātu par jaunākajām kampaņām, kuras organizē ES Komisija.

 

Offentliggjort: Man, 07/12/2015 - 13:48


Tweet Button: 

Links


Info for young people in the western balkans

Har du brug for hjælp rådgivning fra en ekspert?

Spørg os!