Portalul european pentru tineret
Informaţii şi oportunităţi pentru tinerii din Europa.

Kur meklēt atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai?

Publicitātes foto
Lūk, informācija par pieejamajiem atbalsta instrumentiem jaunajiem uzņēmējiem Rīgā.

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra. 
http://www.liaa.gov.lv/lv/uznemejdarbibas-abc/atbalsts-uznemejiem
Finansējumu un cita veida palīdzību tajā var saņemt atkarībā no programmas, kurā īsteno uzņēmējdarbību.

ALTUM.
http://www.hipo.lv/lv/attistibas_programmas. 
Atbalsts tiek sniegts atkarībā no programmas. Pārsvarā tās ir konsultācijas un kreditēšana. 

Startup Latvia.
http://space.startuplatvia.co/en
Atbalstu var saņemt tehnoloģiju nozares jaunie uzņēmēji un uzņēmējdarbības ideju autori (pirms uzņēmuma dibināšanas un vienu gadu pēc). Kādu atbalstu var saņemt? Atlaidi maksai par darba vietu kopā strādāšanas telpā, stipendiju apmācībām, mentorings, kompensāciju braucieniem kopā ar Latvijas startapu misijām uz Silīcija ieleju ASV, iegūt kontaktus no nozares ekspertiem un riska kapitāla nozares investoriem, piedalīties komandas izveides un ideju pārbaudes rosinošos pasākumos.

Commercialization Reactor.
http://www.commercializationreactor.com/
Šeit atbalstu var saņemt augsto tehnoloģiju nozares jaunie uzņēmēji un uzņēmējdarbības ideju autori (pirms uzņēmuma dibināšanas un vienu gadu pēc). Tiek atbalstīta piedalīšanās desmit nedēļu apmācībās Startup atbalsta programmas ietvaros, kas kulminējas ar investoru paneli (“Demo day” investor Pitching) (divreiz gadā).

Connect Latvia.
http://www.connectlatvia.lv/pub/default.php?lapa=224&oid=224
Šeit atbalstu var saņemt jebkurš inovatīvas uzņēmējdarbības ideju autors. Var saņemt šādu atbalstu: bezmaksas konsultācijas, Mentorings, Kontaktus rosinoši pasākumi starp ideju autoriem un riska kapitālistiem.

Creative Andrejsala.
http://www.creativeandrejsala.lv/
Paredzēts radošo nozaru uzņēmējiem līdz 2 gadu vecumam. Kādu atbalstu var saņemt? Līdzfinansējumu telpu īrei, pakalpojumiem, izpētēm uzņēmējdarbības uzsākšanai radošā nozarē.

TechHub Riga.
http://riga.techhub.com/
Atbalsts informācijas tehnoloģiju nozares jaunajiem uzņēmējiem. Kādu atbalstu var saņemt? Subsidētu darba vietu, apmācības, mentorings, kontaktus ar nozares ekspertiem un investoriem rosinošus pasākumus.

Jauno uzņēmēju centrs.
www.juc.lv
Atbalsts tiek sniegts jaunajiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības ideju autoriem (līdz diviem gadiem pirms uzņēmuma dibināšanas un trīs gadiem pēc). Tiek atbalstītas apmācības un individuālas konsultācijas. 

Latvijas Tehnoloģiskais centrs.
http://www.innovation.lv/ltc/
Atbalstu var saņemt praktiski ikviens tehnoloģisks uzņēmums, kura darbībā ir kaut kāda inovācija. Atbalsta pasākumi tiek piešķirti atkarībā no programmas. Pārsvarā tās ir konsultācijas, izpēte, semināru organizēšana, telpu noma par zemām cenām, “soft landind” pakalpojumi, arī ārvalstu un vietējo uzņēmēju tehnoloģiju pieprasījumu apstrāde un palīdzība risinājumu meklējumos.

Latvijas Tehnoloģiskais parks.
http://www.ltp.lv/pub/?id=10
Atbalsts tiek sniegts tehniskajiem uzņēmumiem. Var tikt atbalstītas: telpas, konsultācijas, tajā skaitā par biznesa optimizācijas jautājumiem, semināri. Tehnoloģiju pieprasījumu/piedāvājumu apstrāde ar zinātnes tīklu palīdzību.

Brigāde.
www.brigade.lv
Paredzēts atbalsts uzņēmējdarbības ideju autoriem, kuru ideja: risina sociālus jautājumus; kuri ir raduši piesaisti vietai; kuru ideja ir saistīta ar mākslu/kultūru. Var saņemt finansiālu atbalstu.

Augstākās izglītības iestāžu biznesa inkubatori.
http://www.biznesainkubators.lu.lv   
http://www.rtu.lv/content/view/698/1023/lang,lv/
http://www.riseba.lv/lv/riseba-radosais-biznesa-inkubators.html   
http://www.turiba.lv/lv/dzive-augstskola/biznesa-inkubators/116/
Tiek atbalstītas atbilstošo augstskolu studentu un to biznesa idejas. Kādu atbalstu var saņemt? Subsidētas telpas, apmācības, mentorings. 

 

Publicat: M, 16/06/2015 - 15:35


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Ai nevoie de asistență sau consiliere din partea unui expert?

Adresează-ne o întrebare!