Portalul european pentru tineret
Informaţii şi oportunităţi pentru tinerii din Europa.

“Leonardo da Vinci” — profesionālā izglītība

Iegūsti profesionālo izglītību? Meklē darba apmācību ārzemēs? Tad “Leonardo da Vinci” ir priekš tevis.

“Leonardo da Vinci” palīdz studentiem, praktikantiem un jaunajiem augstskolu absolventiem starptautiski stažēties uzņēmumos vai profesionālās sagatavošanas iestādēs. 
Šajā programmā var piedalīties arī arodizglītības profesionāļi un ikviens no organizācijām, kas darbojas šajā jomā.

Kā pieteikties?
Pieteikties var visi, kas iegūst vai ir nesen ieguvuši profesionālo vai augstāko izglītību kādā no šīm valstīm, kas piedalās programmā:
    kādā ES dalībvalstī;
    Islandē, Lihtenšteinā, Norvēģijā, Turcijā, Horvātijā, Šveicē, Albānijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bijušajā Dienvidslāvijas Republikā Maķedonijā, Melnkalnē vai Serbijā.
Tas ir tieši par tevi? Tad sazinies ar darbinieku, kas atbild par stažēšanos, vai ar Eiropas vai starptautisko nodaļu savā iestādē. 
Pieteikumus drīkst iesniegt tikai organizācijas, nevis privātpersonas. Sīkāku informāciju lūdziet “Leondardo da Vinci” programmas aģentūrā savā valstī.

“Šī stažēšanās deva pieredzi, kas manā dzīvē atstāja dziļu iespaidu, jo es varēju izbaudīt pilnīgi citu realitāti un pilnveidoties kā cilvēks. Biju apguvusi teoriju, kādam jābūt sociālajam darbam, bet reālā saskare ar cilvēkiem, kuriem ir tiešām smagas integrācijas problēmas, ir pilnīgi cits stāsts. Pateicoties šai pieredzei, es ieguvu daudz jaunu zināšanu, ko varu izmantot pašreizējā darbā.”
Andreija Alvesa (no Portugāles) studēja sociālo darbu un stažējās Lielbritānijā. 


“Leonardo da Vinci” ietilpst Eiropas Komisijas mūžizglītības programmā, un tā finansē arī dažādus pasākumus, tostarp projektus, kuros nodod vai izstrādā inovatīvu praksi, un sadarbības tīklus, kuru uzmanības centrā ir aktuāli arodizglītības temati. 

Publicat: L, 17/08/2015 - 13:27


Tweet Button: 

Linkuri conexe


Info for young people in the western balkans

Ai nevoie de asistență sau consiliere din partea unui expert?

Adresează-ne o întrebare!