Portal Europeo de la Juventud
Información y oportunidades para los jóvenes en Europa.

Vēlies studēt Eiropā?

Labāk vispirms veic izpēti! Sākumā iepazīsties ar informāciju turpmāk minētajās tīmekļa vietnēs, ko esam atlasījuši, lai tev palīdzētu izvēlēties valsti, augstskolu, programmu un iespējamās stipendijas.

STUDYinEUROPE.eu
Šajā vietnē var uzzināt par universitātēm un koledžām, mācību maksu, bakalaura un maģistra programmām Eiropas valstīs. Tā kā studijas ārzemēs prasa arī zināmu budžeta plānošanu, vari arī salīdzināt, kāda ir mācību maksa dažādās valstīs studentiem no ES un studentiem no citām pasaules valstīm.
 
StudyPortals
Šīs platformas mērķis ir darīt pārredzamas daudzās studiju iespējas Eiropā un citur pasaulē. Šajā datubāzē ar tūkstošiem programmu, starp kurām vari meklēt bakalaura, maģistra un doktora programmas tevi interesējošajā studiju jomā. Meklēt var arī pēc valsts, lai uzzinātu, kādas studijas tiek piedāvātas tavā interešu jomā.
 
U-Multirank
Nezini, kur studēt? Šī vietne palīdzēs tev atrast augstskolu, kas atbilst tavām vēlmēm. Salīdzini augstskolas, piemēram, pēc pētniecības izdevumiem, starptautiskās vides un lieluma, vai apskati konkrētās augstskolas profilu. Tāpat vari ielūkoties kādā no gatavajiem vērtējumiem, lai redzētu, kā tava izvēlētā universitāte kotējas pēc dažādiem kritērijiem.
  
Palasi vairāk par to, kā pieteikties studijām Eiropā, un saņem padomu, kā izvēlēties studiju kursu, Eiropas Komisijas portālā STUDYinEUROPE.eu. Ja vēlies zināt, kādi dokumenti vajadzīgi, lai iestātos augstskolā tevis izvēlētajā valstī, ielūkojies ES imigrācijas tīmekļa vietnē un uzzini par vīzas prasībām.
 
Studijas ārzemēs ir lieliska pieredze, un tām nebūt nav jāiztērē visi ietaupījumi! Meklē stipendijas tevis interesējošajā studiju jomā, — varbūt ir iespējams daļēji vai pilnībā segt tavu mācību maksu. Atliek vienīgi sakravāt somas!

 

Publicado: Mie, 29/07/2015 - 10:52


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

¿Necesitas ayuda o asesoramiento de un experto?

Pregúntanos