Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Piepildi savu sapni par studijām ārzemēs kopā ar Dream Foundation

Pieteikšanās studijām ārzemju augstskolās ir jau sākusies!

Starptautiska vide, studiju programmas, ko nevar apgūt Latvijā, izglītības kvalitāte, izaicinājums, konkurētspējas paaugstināšana darba tirgū jauni draugi un kontakti visā pasaulē – šie un citi iemesli jauniešus no Latvijas rosina uzsākt studijas ārzemju augstskolās.

 

Lai arī mācību gada noslēgums šķiet vēl visai tālu, šis ir īstais laiks sarosīties tiem vidusskolēniem un studentiem, kas nākošajā rudenī vēlas uzsākt studijas kādā no ārvalstu augstskolām. 

 

Visbiežāk jaunieši izvēlas uzsākt studijas Dānijas, Lielbritānijas un Nīderlandes augstskolās. Šo valstu augstskolās var apgūt daudzas kvalitatīvas studiju programmas angļu valodā. Turklāt šajās valstīs tiek piedāvātas izdevīgas studiju finansēšanas iespējas Eiropas Savienības pilsoņiem. Piemēram, Dānijas augstskolās izglītība ir bez maksas, Nīderlandes augstskolās studiju maksa ir mazāk nekā 2000 eiro gadā (līdzīgi studiju maksai Latvijas augstskolās), savukārt Lielbritānijā studiju maksas segšanai pieejams valdības aizdevums, kas pēc studiju beigšanas jāsāk atmaksāt tikai tad, kad ienākumi sasniedz noteiktu līmeni (21 000 Lielbritānijas sterliņu mārciņu gadā).

 

Jau 7. sezonu starptautiska nevalstiska organizācija Dream Foundation rīko seminārus un sniedz individuālas bezmaksas konsultācijas jauniešiem par studiju iespējām Eiropas Savienībā. Organizācija sadarbojas ar vairāk nekā 50 augstskolām dažādās Eiropas valstīs un piedāvā profesionālu palīdzību ikvienam interesentam, kurš vēlas sekmīgi iestāties kādā no ārzemju augstskolām. Dream Foundation mājas lapā www.dreamfoundation.eu atrodams kursu meklētājs, kurā apkopotas vairāk nekā 4000 studiju programmas dažādās Eiropas augstskolās. Mājas lapā var iepazīties ar partneraugstskolām, studiju programmām un izglītības iestāžu uzņemšanas prasībām. 

 

Ikviens, kas ir domājis par studijām ārzemēs, atradīs studiju programmu un augstskolu, kas atbilstu viņa interesēm, zināšanām un materiālajām iespējām. 

 

Tiem, kas izlēmuši pieteikties studijām ārzemju augstskolās, jāņem vērā, ka pieteikumi studijām jāsāk gatavot laicīgi
Plašāka informācija organizācijas mājas lapā www.dreamfoundation.eu, kā arī seko līdzi jaunumiem https://www.facebook.com/DFLatvia.

 

Informāciju sagatavoja:
Organizācijas Dream Foundation pārstāve Elīna Ivanova
elina.ivanova@dreamfoundation.eu
www.dreamfoundation.eu

 

 

publicēts: T., 31/12/2014 - 13:33


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!