Tairseach Eorpach na hÓige
Eolas agus deiseanna do dhaoine óga ar fud na hEorpa.

Ieskaties jaunajā tīmekļa vietnē http://ideaspowered.eu

Tā ir pirmā Eiropas Savienības mēroga tīmekļa vietne un sociālo mediju kanāls, kurā ikviens jaunietis var iesaistīties, rakstot blogus, veidojot video vai publikācijas par sev interesējošām tēmām.

Turklāt katru mēnesi var piedalīties radošos video konkursos, iegūstot vērtīgas balvas.

 

Šīs tīmekļa vietnes idejas autori ir Iekšējā tirgus saskaņošanas birojs un ES intelektuālā īpašuma aģentūra, kas strādā ar Eiropas intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumiem. Tīmekļa vietne http://ideaspowered.eu/ savu darbu uzsāka šī gada vasarā – 23. jūlijā. Tās mērķis ir informēt jauniešus par visu aktuālāko un svarīgāko, kas var noderēt profesionālajā darbībā, kā arī – mainīties ar pieredzes stāstiem.


Šobrīd tīmekļa vietnē tiek rīkots ikmēneša konkurss, kurā aicināti piedalīties jaunieši (15 – 24 gadus veci) no visām ES valstīm. Lai piedalītos konkursā, jāuzfilmē 30 sekunžu līdz 3 minūšu garš video, kurā, atklājot savu oriģinalitāti un radošumu, jāatspoguļo kāda no trīs konkursa tēmām: māksla, inovācijas & uzņēmējdarbība, dizains un stils. Ja video rullīti izmanto valodu, tai jābūt angļu valodai.


Konkursā tiek vērtēts dalībnieku radošums, oriģinalitāte un ideja. Konkursā iesūtītie darbi tiek publicēti mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos. Tā ir lieliska iespēja veidot saviem darbiem publicitāti un nodrošināt, ka ideja izskan tālu pasaulē. Turklāt katru mēnesi labākajam darbam ir balva – ceļojums divām personām uz kādu no Eiropas galamērķiem pēc savas izvēles.


Vērts pievērst uzmanību – šis konkurss notiek katru mēnesi. Lai piedalītos konkrētā mēneša konkursā, līdz katra mēneša pēdējai kalendārajai dienai jāiesūta savs video darbs.


Plašāka informācija par konkursu šeit>>


Tāpat pievērs uzmanību, ka tīmekļa vietnē ar saviem padomiem un ieteikumiem, kur rodas radošās idejas, dalās profesionāļi no dažādām valstīm.

 

Foilsithe: Céa, 11/11/2015 - 10:10


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

An bhfuil cúnamh nó comhairle uait?

Cuir ceist orainn!