Eiropas Jaunatnes portāls
Informācija un iespējas jauniešiem visā Eiropā.

Kā kļūt veiksmīgam?

Starptautiski atzīta latviešu autore un uzņēmēja izdod grāmatu, kas sniedz praktiskus padomus, kā kļūt veiksmīgākam.

Inga Ezera, darbojoties ārvalstu uzņēmumu valdēs un padomēs, vadot koučinga sesijas un attīstot veiksmīgus darbiniekus un vadītājus, grāmatā «The Success Planner» («Veiksmes Plānotājs») ir apkopojusi rīkus un stratēģijas, kas palīdzēs ikvienam kļūt veiksmīgākam un sasniegt savus mērķus.

 

Ar grāmatas palīdzību un Ingas Ezeras veiksmes un personīgā zīmola attīstības treniņiem, viņa palīdz cilvēkiem visā pasaulē labāk izprast savas stiprās puses un talantus, dzīves aicinājumu, kā arī – kā veiksmīgi sasniegt mērķus un sajust veiksmes garšu. Viņa ir vadījusi veiksmes plānošanas un personīgā zīmola veidošanas sesijas Eiropas valstīs, Āzijā un ASV.


Inga Ezera uzskata, ka nešaubīgi viņas pašas pieredze rāda, ka arī Latvija var un Latvijas iedzīvotājiem ir visas iespējas kļūt veiksmīgiem ne tikai Latvijas mērogā, bet arī daudz plašāk. Grāmatā «The Success Planner» («Veiksmes Pānotājs») autores aprakstītās zināšanas un praktiskie rīki lieti noderēs ikvienam, kurš vēlas mainīt savu ikdienu.  


Ar prezentāciju par «The Success Planner» («Veiksmes Plānotājs») un personīgā zīmola veidošanu „Personal Branding: The Key to Success”  Inga Ezera viesojās Latvijā, Rīgas Biznesa Skolā, kur dalījās pieredzē un zināšanās arī ar pašmāju interesentiem.


«The Success Planner» («Veiksmes Plānotājs») satur vērtīgus rīkus un praktiskas stratēģijas sevis labākai izpratnei, pašapziņas celšanai un veiksmīgai personīgo mērķu sasniegšanai. Tas ir plānotājs ar pievienoto vērtību, kas palīdz attīstīt veiksmes domāšanu un fokusu. Tajā ir ietverti praktiski rīki, kā saprast savus pamattalantus, savu dzīves aicinājumu, ko veiksmīgi likt lietā savu mērķu sasniegšanā.


Grāmata izdota Amazon CreateSpace, to var iegādāties šeit: www.TheSuccessPlannerBook.com


Papildus informācija:
Inga Ezera
Tālr. +44 7427344991
E-pasts: Inga.Ezera@success-engine.com
Mājas lapa: www.TheSuccessPlannerBook.com
Sociālā vietne: https://uk.linkedin.com/in/ingaezera

 

publicēts: C., 01/10/2015 - 08:39


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Vajadzīga palīdzība vai padoms?

Vaicājiet mums!