Europos jaunimo portalas
Informacija ir galimybės visos Europos jaunimui.

Savanorystė tarptautinės konferencijos metu

Norėtum iš arčiau pamatyti, kaip yra organizuojamas tarptautinis renginys, o kartu ir prisidėti prie organizatorių? Esi atsakingas, motyvuotas, komunikabilus ir bendravimas anglų kalba tau ne kliūtis? Nori įgyti savanoriavimo patirties?

VšĮ „Galimybių Plėtra” šį pavasarį rengia išskirtinį ir pirmąjį tokio pobūdžio renginį Lietuvoje – tarptautinį jaunimo jaunimui forumą (Youth to Youth) „Jaunimo vaidmuo globalių iššūkių sprendime ir atskirties tarp tautų mažinime”. Prisijunk prie organizatorių!

 

Tai tarptautinis susitikimas, subursiantis studentus, jaunimo lyderius ir savo sričių profesionalus iš viso pasaulio diskutuoti apie pasaulinio masto problemas, iššūkius ir drauge ieškoti jų sprendimų. Renginyje dalyvaus apie 100 žmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio, todėl reikalinga tavo pagalba viso renginio metu!

 

Kas tavęs laukia? Pirmiausiai – galimybė plėsti akiratį bendraujant su dalyviais iš viso pasaulio, taip pat lektoriais, pranešėjais. Tau gali tekti pasitikti svečius, registruoti dalyvius, palaikyti bendrą tvarką sesijų metu, bendrauti suteikiant visą reikiamą informaciją ir t. t.

 

Renginys vyks 2015 m. balandžio 16–19 d. Vilniaus miesto savivaldybėje.

 

Susidomėjai? Iki 2015 m. kovo 20 d. pildyk anketą, o kilus klausimams rašyk: ruta@y2ysummit.org.

 

Daugiau informacijos apie renginį rasi čia.

 

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Youth to Youth.

Paskelbta: Š, 28/02/2015 - 23:58


Tweet Button: 


Info for young people in the western balkans

Reikia specialisto pagalbos ar patarimo?

Teiraukitės mūsų!